Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kinyújtani/kitág...

Hogyan tudnám kinyújtani/kitágítani a balerinacipőmet?

Figyelt kérdés

1-2 hete vettem egyet, de iszonyatosan nyomja a lábamat, pedig fél számmal nagyobb is a kelleténél. Harisnyában 1-2 óráig még jó, ha nem járkálok sokat, de utána nagyon nyomja a lábujjaimat. Próbáltam már újságpapírral teletömni és kifeszíteni, de nem jutottam sokra. Zokniban is nyújtom itthon, de egy idő után már nem bírom, mert fáj. Nyúlnia kellene, mert bőrből van.

Mit csináljak vele?


2011. aug. 26. 07:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Vidd el cipészhez.
2011. aug. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vizes zoknival kell felvenni és úgy járkálni benne.
2011. aug. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tegyél bele olyan rugós cipőtámasztós izét, ami a sarkától az orráig a cipőben van (fogalmam sincs mi a neve). vagy itt ez a videó, szerintem jó lehet erre is: http://www.youtube.com/watch?v=qf5mJ7aR2t8 (a lényeg. a jéggé vált víz kitágítja a cipődet, mert ugye az tágul, mikor megfagy)
2011. szept. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!