Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyit kéne fogynom? (van kép. )

Mennyit kéne fogynom? (van kép. )

Figyelt kérdés

állva: [link]

hátulról:

[link]

itt.. hát itt összefogom a hájam:D

[link]

itt ülök és szétterül a combom:(

[link]

vádlim megfeszítve: [link]

vádlim nem megfeszítve^^

[link]


én elég kövérnek látom magam, főleg ülve :( kb hány kilót kéne fogynom? ugye azért átlagos még vagyok, nem kövér? :( légyszi ne 'gonoszkodjatok'! :) és csak normális véleményt, köszi!!


2011. aug. 24. 14:46
1 2 3 4
 31/35 szemerey ***** válasza:

"Alul kb 10 éves fejlettségi szint. Hát fogyjál ha gondolod, de akkor majd 6 évesnek nézel ki"


Honnan tudod, hogy valójában nem 10 éves? :O

Egyébként juh térde van. És kajak ráférne némi izom, mert anélkül mindenki gáz..

2011. aug. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

xDDDD kössz 10 éves...:D 16 vagyok ha érdekel xD


amúgy mi az a juh térd Oo

2011. aug. 25. 08:38
 33/35 A kérdező kommentje:
amúgy elég naiv vagyok, először annyi normális válasz érkezett, persze hogy a végére maradtak a bu.nkó p@rasztok:)
2011. aug. 25. 08:39
 34/35 szemerey ***** válasza:

Kacska térd,nem kifejezetten esztétikus látvány.Ha belenézel a tükörbe, azonnal látod :I

Ha rosszul viseled a kritikát, miért mutogatod magad? Éljél nyugodtan, nem muszáj kikérni mások véleményét. Ha önmagaddal nem vagy megelégedve,akkor ne várd, hogy mások csak a szépet lássák benned. Izomtalan, satnya, erőtlen, alulfejlett, korodnak nem megfelelő tested van. Eddzél, mert levadásznak a pedofilok.

2011. aug. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

éértem. én jól viselem a kritikát, ha kulturáltan mondják meg. amúgy tudom, nagyon görbe lábam van, de nem is ez volt a kérdés!

:D:D nem zavar hogy fiatalabbnak nézek ki, minden vágyam, hogy pálcikavékony legyek és kislányos :) mivel mellem nincs ez adott is lenne, csak nem vagyok vékony. na mindegy, szóval a lényeg hogy a kritikát kulturáltan, és nem kell egyéb véleményt mondani a bugyimról meg a térdemről, mert nem ezt kérdeztem.

2011. aug. 26. 10:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!