Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyit kéne fogynom? (van kép. )

Mennyit kéne fogynom? (van kép. )

Figyelt kérdés

állva: [link]

hátulról:

[link]

itt.. hát itt összefogom a hájam:D

[link]

itt ülök és szétterül a combom:(

[link]

vádlim megfeszítve: [link]

vádlim nem megfeszítve^^

[link]


én elég kövérnek látom magam, főleg ülve :( kb hány kilót kéne fogynom? ugye azért átlagos még vagyok, nem kövér? :( légyszi ne 'gonoszkodjatok'! :) és csak normális véleményt, köszi!!


2011. aug. 24. 14:46
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
ja és tudom hogy már unjátok ezeket a kérdéseket, de hát erre 'személyre szabott' válasz kell...:D
2011. aug. 24. 14:47
 2/35 A kérdező kommentje:
jaa és gondolom rájöttetek hogy a lábamat tartom kövérnek.. :) meg a fenekemet. a többivel nincs baj.. ugye?
2011. aug. 24. 14:48
 3/35 anonim ***** válasza:
semennyit....én is ilyen alkatú vagyok, és sok fiú mondja hogy az alakom nagyon jó......sőt a barátom is imádja =)
2011. aug. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
tényleg? :) köszi. :) nekem még sose mondták.. és igazából még lapos is vagyok, szóval nem igazán jó az alkatom :(
2011. aug. 24. 14:49
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, hova akarsz fogyni? Szinte olyan az alakod az első képen mint egy kislánynak..
2011. aug. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
egy grammot sem ! Inkább járj edzeni, mert kicsit narancsbőrös vagy és az izom hiányától "terül szét" a combod.
2011. aug. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 Hailey13 ***** válasza:
45%

nem igaz hogy nem bírod felfogni. nem vagy kövér...

ez a normális. nem vagy kövér, de ne örülj mert vékony se annyira:))))) pont jó, minek elrontani?

formázni meg lehet a tested, tornázz és sportolj, de ne önsanyargatásból. egyébként tudod hogy ezzel más embereket bántassz meg?:) aki olyan mint te, azt hiszi hogy ő is kövér, pedig nem. na gratulálok.

2011. aug. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
a kép amúgy kicsit vékonyít a beállás miatt, de amúgy köszi a válaszokat! edzek, csak most kezdtem és még nagyon nehezen bírom, de igyekszem! :) és szeptembertől valószínűleg járni fogok valami táncra vagy testmozgásra! :) mert tudom hogy nincs izmom :S
2011. aug. 24. 14:54
 9/35 A kérdező kommentje:

de legalább megnyugszik ha elolvassa a válaszokat! és bocsánat ha megbántottam valakit!:(


egyébként azért érzem magam kicsit kövérnek, mert szinte mindenki manapság ilyen pálcika :( meg mondom, hogy nincs semmi mellem, ezért aránytalannak érzem magam.

2011. aug. 24. 14:55
 10/35 anonim ***** válasza:
Szia! én azt szeretném tudni hogy hány kiló vagy és hány centi:)
2011. aug. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!