Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyit kéne fogynom? (van kép. )

Mennyit kéne fogynom? (van kép. )

Figyelt kérdés

állva: [link]

hátulról:

[link]

itt.. hát itt összefogom a hájam:D

[link]

itt ülök és szétterül a combom:(

[link]

vádlim megfeszítve: [link]

vádlim nem megfeszítve^^

[link]


én elég kövérnek látom magam, főleg ülve :( kb hány kilót kéne fogynom? ugye azért átlagos még vagyok, nem kövér? :( légyszi ne 'gonoszkodjatok'! :) és csak normális véleményt, köszi!!


2011. aug. 24. 14:46
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
háát, ha nem is egyszerre, de nem egész napra elosztva, mert én sem szeretem a vizet :D hát csak az a baj hogy nagyon szeretem a tésztát :( de max kevesebbet eszek majd belőle. :) viszont a csirkemellet szeretem, szóval az jöhet :) tejeskávét ihatok? :) mert úgyis csak úgy szeretem :D (sok tejjel) na igen, elég fontos, szóval nem adom fel! :) mondjuk elég rossz hogy alig bírok 20 percet is de remélem ez meg fog változni:(
2011. aug. 24. 15:30
 22/35 anonim ***** válasza:
nem kellene de ha már raksz fel magadrol képet ne ilyen bugyiba....-.-
2011. aug. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
hogy sajnállak :)
2011. aug. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
ilyen bugyijaim vannak és kész!:D és nem azt kell nézni. nem azt kérdeztem, hogy milyen a bugyim -.-' ne ezzel foglalkozz már ha szexi bugyikat és kerek se.ggeket akarsz nézegetni keress rá a googlén...
2011. aug. 24. 15:41
 25/35 anonim ***** válasza:
Persze egy idő után jobban fogod bírni:) meg ha van elég kitartásod, akaraterőd menni fog! bízz magadban, és lebegjen előtted a célod! sok sikert:)
2011. aug. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
köszönöm :))
2011. aug. 24. 15:56
 27/35 anonim ***** válasza:

szia. :S jaj úgy irigyellek, tényleg elég vékonyka vagy, bár amibe hasonlítunk az a comb. Én nekem állva sem a legvékonyabb,de ha leülök úristen. nekem is szétterül a belso combom eléggé. Huu én rubint rékáztam 2napot, hát egyáltalán nem bírtam,sajnos abba is hagytam.:S Meg nem tudom milyen ételeket kéne egyek, szóval elég nehéz....

de neked sok sikert.

2011. aug. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 szemerey ***** válasza:
Nulla az izomrostjaid száma, ergó azért látod magad lötyinek, már bocs :) Ja és a hullafehérség is ront a helyzeten.
2011. aug. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyáltalán kövér :)

Melled pedig, csak te tudod megítélni, mennyire aránytalan, arról pont nincs kép :))


17/F

2011. aug. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Alul kb 10 éves fejlettségi szint. Hát fogyjál ha gondolod, de akkor majd 6 évesnek nézel ki....
2011. aug. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!