Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyit kéne fogynom? (van kép. )

Mennyit kéne fogynom? (van kép. )

Figyelt kérdés

állva: [link]

hátulról:

[link]

itt.. hát itt összefogom a hájam:D

[link]

itt ülök és szétterül a combom:(

[link]

vádlim megfeszítve: [link]

vádlim nem megfeszítve^^

[link]


én elég kövérnek látom magam, főleg ülve :( kb hány kilót kéne fogynom? ugye azért átlagos még vagyok, nem kövér? :( légyszi ne 'gonoszkodjatok'! :) és csak normális véleményt, köszi!!


2011. aug. 24. 14:46
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
a kiló nem olyan lényeges mert az alapján pálcika lennék...:D amúgy 49kg és 168 cm. :) szerintem könnyű lehet a csontozatom, vagy én nem is tudom :D csak mert nálam sokkal vékonyabb lányok 50 kg felettiek :O
2011. aug. 24. 15:02
 12/35 anonim ***** válasza:
Hát, ha ebből fogyni akarsz, az anorexiások táborát fogod csak növelni. A narancsbőr nem az elhízás miatt keletkezik, hanem inkább a helytelen táplálkozás és mozgáshiány az oka, és aki hajlamos rá, nem is kell túlsúlyosnak lennie ahhoz, hogy megjelenjen. Manapság nagyon ritka az a nő, akin egyáltalán nincs narancsbőrös elváltozás. Ha belegondolok, akkor talán az élsportolók, testépítők azok, akiken nem látni ilyet. Ez korunk "vívmánya", amiben szerepet játszhat a sok műkaja, vegyszer, amit megetetnek velünk.
2011. aug. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
na én 160centi vagyok és 47kiló:)de még így is vékony vagyok csak ugyan úgy narancsbőrös mint te) úgyhogy nem kövér vagy csak nem egészségesen táplálkozol, kevés folyadékot iszol, túl sok a méreganyag a szervezetedben és amiatt jelenik meg a narancsbőr. én azt ajánlom neked hogy Rubint Rékára tornázz hetente 1-2szer. comb, és fenék gyakorlatokat végezz(mivel azzal nem vagy megelégedve)nem fog lógni a combod mert izmosodni fogsz.így nem leszel lapos sem:) én ezt ajánlom a tánc helyett. ez csak húsz perc annyi időd biztos van:) ja és ameddig teheted napozz/szolizz(de ne őrült módjára:D) mert a sötétebb bőr optikailag vékonyít:) bocsi hogy hosszú lett:D remélem segítettem:)
2011. aug. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

de remélem nem csak a kiló miatt mondod.. de akkor ez narancsbőr? nem is háj?


és esetleg van valami szer narancsbőr ellen, ezek a masszírozó gépek működnek? :) sportolok is, ahogy mondtam, de lendítene a tempón egy ilyen.

2011. aug. 24. 15:09
 15/35 anonim ***** válasza:

... és azt írod, nincs melled. Akkor meg pláne ne fogyni akarj, mert ha sikerül is, akkor pont onnan fog lemenni még az a kicsi is. Tehát inkább sport, fehérje és vitamindús táplálkozás, elegendő mennyiségű vízzel!

Persze ezt leírni így könnyebb, sajnos én sem tartom be.

2011. aug. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

hát igen elég egészségtelenül táplálkozok :( folyton tésztát eszek mert azt szeretem, a zöldségeket fizikailag nem bírom megenni:/


amúgy Rubint Rékára tornázok éppen :D minden nap 20 percet. :) szóval akkor ez hatásos? te próbáltad? csak mert két hete kezdtem kb és nem nagyon látok változást, még csak nem is bírom jobban, sőt :( nagyon gyenge lehetek :/

2011. aug. 24. 15:11
 17/35 A kérdező kommentje:
igen, tényleg nehéz :/ főleg amiatt amit írtam az előző válaszomban, hogy nem szeretem a zöldségeket. de megpróbálom :)
2011. aug. 24. 15:12
 18/35 anonim ***** válasza:
Nem a kiló miatt mondom:) mert a kilód és magasságod alapján elég vékony lehetsz:) meg a képek alapján sem vagy kövér. Én úgy fogalmaznék hogy nem háj hanem a bőröd és az alatt a zsír(nem nagy mennyiségű) amiből csinálhatnál izmot is a tornával. a narancsbőr pedig szinte mindenkinél előfordul..addig örülj amíg nem látszik alapból, hanem csak akkor amikor összenyomod a bőrt. ezt kellene megelőznöd tornával meg sok folyadékkal(napi 1,5-2liter víz) én krémet nem próbáltam, kozmetikai kezelésért pedig semmi pénzért nem fizetnék. amíg van ingyenes megoldás inkább azt választom így a pénzt költhetem ruhára:D a krémekről azt hallottam hogy nem tüntetik el csak a bőr alatt keletkező víz miatt kinyúlik a bőröd és nem látszanak a buckák:)
2011. aug. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
értem :) hát mondjuk nekem se nagyon van költenivaló pénzem. :D uhh és ha olyan sok vizet iszok tényleg elmúlik? :O mert alapból nekem egy liter víz két nap alatt se fogy el:/ egyszerre is jó ha megiszom, nem muszáj egész napra elosztani? :D
2011. aug. 24. 15:17
 20/35 anonim ***** válasza:
Egyszerre két liter vizet nem tudsz meginni:D amúgy nekem se nagyon megy mert nem szeretem a vizet:D de amikor tornázok szomjazok és akkor egy liter félóra alatt folyamatosan:D nem csak a víztől múlik el hanem ha mindent betartasz. egyél sok gyümölcsöt(ha a zöldséget nem szereted) a tésztát hanyagold ha lehet mert az tele van szénhidráttal. helyette csirkemell rizzsel mert az fehérje és az kell az izomépítéshez. sok tej, tojás, fehérjetartalmú étel(nézz utána a neten) kávé,cigi,alkohol, mekis kaja(bár én erről nem fogok lemondani soha:D) amit hanyagolj. de ne várj csodát egy két hét után. több hónap kell neki hogy helyreálljon a szervezeted. de ha ez az egész fontos neked akkor úgyis csinálni fogod:) rékát meg ne hagyd abba mert sztem ő a legjobb:)
2011. aug. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!