Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől nőhet meg a mellem?

Mitől nőhet meg a mellem?

Figyelt kérdés
Nagyon kicsik a melleim, de nem szeretnék gyógyszerhez vagy plasztikai műtéthez fordulni. Van valami házi praktika amitől gyorsan megnőne a mellem? Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!:)
2011. aug. 18. 11:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
nekem is kicsik a melleim, már kezdem elfogadni. Persze irigykedve nézem azokat, akik egy szép ruhában ki tudják emelni, vagy akiknek a melltartót felvéve összeér. nos nekem azt sem. bikiniben is elég rosszul érzem magam, de kezdem elfogadni.
2011. aug. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
19 vagyok, és nem tudom elfogadni, olyan mintha deszka lennék..
2011. aug. 18. 11:34
 13/24 anonim ***** válasza:
Push up melltartó segít, bár csak látszólag lesz tőle nagyobb.
2011. aug. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Olyat halottam hogy ha maszírozom megnő, de szerintem hülyeség:S
2011. aug. 18. 11:41
 15/24 anonim ***** válasza:
sztem is hülyeség.. esetleg feszesebb lesz, ha arra gondolok, h a narancsbőr kezelési módszerei között szerepel olyan, h gyúrják vkinek a combját..
2011. aug. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

hízz és közbe tornázz a hasadra,hogy ne legyen pocakod.

Ilyen csodabogyókba ne hidj:/

2011. aug. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Az erős masszirozás roncsolja a mell érzékeny szöveteit.

Szóval inkább ne. De ha szép a feneked az arcod az is szuper jó, rengeteg kismellű nő gyúr a fenekére, és kompenzál vele. Vannak iszonyú popsicentrikus hapsik a világon. Persze tudom hogy ez nem vigasztal, dehát nem lehet mindenkinek minden testrésze kifogástalan és tökéletes.

2011. aug. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
TEgnapra elmúlt.. de aug.9.-től nagyon fájt a mellem.. az mit jelenthet?
2011. aug. 18. 11:46
 19/24 anonim válasza:
Eh. Nem kell sem műtét, sem meghízás sem. Biztos lesz, aki így elfogad téged. Ha kedves, aranyos lány vagy, tuti lesz pasas aki belédesik függetlenül attól, hogy mekkorák a melleid. Pl. én bele voltam zúgva egy évfolyamtársamba. Nem voltak nagyok a mellei, de nagyon csinos és kedves volt...és volt barátja, szóval lemaradtam xD Na, szóval a melleid miatt ne aggódj. Műtétet meg gyógyszert sose használd.
2011. aug. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ne ajánlgassátok már a kis mellűeknek a hízást.. -.-' Ez akkora baromság, hogy nem igaz. Egyáltalán nem biztos, hogy hízni fog mellre is, vagy mire igen, addigra a combjai meg a feneke bébibálna méretűek lesznek. A legtöbb nő nincs olyan szerencsés, hogy ne a fenekére/combjára/hasára/derekára hízzon először...
2011. aug. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!