Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 18 éves vagyok és 75Bs melltar...

18 éves vagyok és 75Bs melltartó is bőven jó rám. Még nőhet a mellem?

Figyelt kérdés

47kg vagyok sokat eszem, de nem nő. Anyukámnak 85B-s, szerintem az ideális. Jah és szedek tabit de semmit nem hízok tőle. Párom szerint szépek de azért örülne egy 80Bsnek.

Úgy örülnék ha lenne olyan étel ami növeszti :)


2010. júl. 22. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
állitolag ha kecsketejjel kenegeted bedörzsölöd akkor jobban nő!
2010. júl. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nah most előrébb vagyok :D xD
2010. júl. 22. 20:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyomj fekve, gyúrj, attól megnő a mellkasod térfogata, és még akár 85B is lehet!
2010. júl. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na szóval... szeretem az ilyet olvasni, hogy hogyan lehetnék 75B-ből 95C-s... :) A szám a mell alatti körfogatod, vagy a hátad szélessége. A betű, a te esetedben a B, az a mell nagyságát jelzi, tehát a te pici mell alatti körméretedhez tökéletesen passzol a B kosár. Az anyukádé is B-s, de neki szélesebb alul a körfogat, amiből következik, hogy rajtad így nagyobbnak kell, hogy tűnjön a cici! :D Remélem érted!
2010. júl. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Műtét!

Ilyen,h akaj meg iylenek...ugyan már.

Ne is reménykedj,scak felesleges pénzkidobás.

Elméletileg még lehet nagyobb,de ha nagyobb is lesz,akk nem akkora,h te észrevedd,h húú mennyivel nagyobb.

Ja és a 85 B-stől kezdve a kosár nagyobb,mint a 75 B-s.

2010. júl. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!