Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért mondja mindenki a ronda...

Miért mondja mindenki a ronda lányokra hogy milyen gyönyörű?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 13:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem akarják őket megsérteni vagy épp az adottnak tényleg tetszik, akármilyen..
2011. aug. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
hát nem tudom. én is randa vagyok. Összkép nem annyira rémes, mert vékony vagyok, de basszus, minden ronda rajtam.
2011. aug. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert hál Istennek nem mindenkinek ugyanolyan szar az ízlése, mint amit a divat diktál! Engem is mindig szekálnak, hogy ronda a barátnőm, pedig én őt tartom a leggyönyörűbbnek a hófehér bőrével, vörös hajával, gyönyörű érzéki ajkaival! 10-esével kínálják fel magukat a pláza cicák, de nem hiszik el, hogy nekem ők nem jönnek be, max egy d*gásra, de arra is csak akkor, ha nincs senkim!
2011. aug. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

2. amúgy nem hiszem mert itt is láttam egy csomó lányt aki kérdezte hogy nagyon ronda vagyok?? közbe tökre szép volt..:)

amúgy nekem is tetszik a fehér bőr és a természetes vörös is annyira gyönyörű :D

azt nem birom viszont amikor az ilyen disznófejű puhány alakú lányoknak,akiknek ráadásul nincs semmi stílusuk,ott mondják hogy milyen szépek meg minden ... :S

2011. aug. 12. 13:53
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

azért rakják ki hogy csúnyák, miközben nem, mert:

1. önbizalomhiányosak a nők manapság

2. a nők egoista, "én központú" egyének, akiknek kell a dícséret

2011. aug. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
lehet ://
2011. aug. 12. 15:00
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

XD

Arra még nem gondoltál, hogy a zsírdisznó feltesz magáról egy képet, és több helyről több névvel beírja magára, milyen szép. Aztán mutogatja a "barátnőinek", hogy igenis ő a legjobb bula a környéken, mindenki ezt mondja.

2011. aug. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

nem XD

bár van egy ismerősöm aki csinált az anyjának meg vastag csabának facebookot és róluk lájkolgatta a képeit ... ráadásul beírta hogy kapcsolatban van vastag csabával X'D

2011. aug. 12. 15:24
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
Mindenkinek más a szép. Aki igazán csúnya, annak is lehet esélye ugyanarra, amire a szépeknek. Rám is rengetegen mondják, hogy milyen csúnya vagyok(bár eddig én ide még képet nem tettem fel magamról, és nem is akarok), de mégis egy boldog kapcsolatban vagyok egy remek emberrel 7 hónapja :D Szóval a szépség egy relatív dolog, és szerintem fontos (lenne), hogy mindenkinek legyen önbizalma. Én nem érzem magamat szépnek. Mégis elfogadom valamilyen szinten, hogy nem lehetek egy Kate Moss vagy mit tudom én melyik szupermodell, mert mindenkiben van(?) valami, ami szép... Bennem is kell, hogy legyen, de mondjuk még nem találtam meg :D El kell fedni a hátrányokat,és az előnyöket ki kell emelni...
2011. aug. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

utolsó: benned szerintem az a szép hogy okos vagy :P

amúgy rám is mondták már hogy ronda vagyok,mások viszont azt mondják hogy szép vagyok o.O szóval ezt nem tudom eldönteni

de nem is az a lényeg,hanem az hogy az ismerősöm akiről egyébként szól a kérdés,olyan hogy szerintem nincs benne semmi végülis ugyanolyan mint a többi nyomi plázap.csa,a szókincse a puszcsi-szercsi-telcsi-ből áll,ráadásul olyan feje van mint egy disznónak

bár lehet h valakinek pont ő tetszik mert van pasija ... csak éppenséggel azzal a sráccal majdnem összejöttem és sztem csak azért azt a malaccsajt választotta mert virít róla hogy egy r.banc és bárkivel megdugatja magát -.-

2011. aug. 12. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!