Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most fogytam kb 13-15 kilót....

Most fogytam kb 13-15 kilót. Mondtok véleményt a pillanatnyi állásról?

Figyelt kérdés

szeretnék még kb. ennyit fogyni. kíváncsi vagyok, hogy most per pillanat így milyen vagyok. bírom a kritikát, csak lécci ne trágár meg sértő módon mondjátok!


köszi!


egy 10es skálán hogy értékeltek?


[link]

[link]

[link]

[link]


2011. aug. 9. 12:35
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
tyű ügyi vagy de még egy picit adj le és tornázz és nőiesebbennnnnnnnnnn..................
2011. aug. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Graulálok a fogyásért! :) Szerintem semennyit nem kell már fogynod! :)
2011. aug. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

először nekem is férfiads voltál.. de nem jöttem rá, hogy miért.. de az utóbbi képeket észre vettem :D

a gatyáid amik alul szélesednek, vastagítják a combad..sztem hordj alul szűkített farmert, és nem kell a fekete gatya :) meg az a fényes gatya sem :D am csini vagy

2011. aug. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
Gratulálok! A nőiesebb ruhákban készült fotóid nagyon jók, főleg a zöld felsős, ha bulizni mész, abban menj, mert csini vagy benne! :-)
2011. aug. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Fúj, de undorítóan öltözködsz!
2012. dec. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!