Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most fogytam kb 13-15 kilót....

Most fogytam kb 13-15 kilót. Mondtok véleményt a pillanatnyi állásról?

Figyelt kérdés

szeretnék még kb. ennyit fogyni. kíváncsi vagyok, hogy most per pillanat így milyen vagyok. bírom a kritikát, csak lécci ne trágár meg sértő módon mondjátok!


köszi!


egy 10es skálán hogy értékeltek?


[link]

[link]

[link]

[link]


2011. aug. 9. 12:35
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

nem nagyon értem az utolsó mondatod.

14 évesen nem szabad gyógyszert szedni, igaza van anyukádnak. Még bőven változni fog a tested, csak sportolj rendszeresen meg egyél egészségesen (vagyis ne mekis kaján élj:P)

2011. aug. 9. 15:31
 22/35 anonim ***** válasza:

Na megnéztem a nemrég feltöltött képeidet, nagyon jó alakod van, 5 kilónál szerintem ne fogyj le többet, mert akkor eltűnnek a nőies domborulataid. :) Inkább sportolj és izmosítsd a tested, hogy szép feszes vonalaid legyenek.


Most is csinos vagy, gratulálok az elért eredményedhez, csak így tovább. :)

2011. aug. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
14/L vagyok,mekis kaja nincs is nagyon nagyon ritkán csak:) nekemis kb ilyen alakom van nagyon nagyon hasonlo mint neked most:)
2011. aug. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Valami csajosabb ruhában nem hiszem hogy azt mondanák rá hogy férfias :) Egyébként szerintem jó most is az alakod, arányosan mentek le a kilók, de persze fogyhatsz még mert akkor még jobban fogsz kinézni. :)
2011. aug. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
hát így már jobb...viszont csípő-derék nagyon egybe van..arra próbálj "gyúrni" szerintem és sokkal jobb lesz.
2011. aug. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
igen kicsit férfias az alakod nekem így is tetszik!
2011. aug. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Szerintem jó alakod van. Milyen magas vagy és hány kiló?
2011. aug. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Alakul! Ügyes vagy! Sztem sem kell még 10 kilót , elég 5-öt. Egy picit tényleg férfias vagy a képen. 10/6
2011. aug. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Szia! Gratulálok a fogyásodhoz. Szerintem már így is csinos vagy, de talán a csípődet formálhatnád, vagy a feneket, és talán, a karodat is. 10-es listán ha egy átlag lányhoz mérlek akkor 10/6 de ha azt nézzük, hogy mennyit fogytál, és hogy milyen lehettél fogyás előtt akkor 10/8 :) de ha még az a következő 10 is lemegy akkor viszed a pálmét :D
2011. aug. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
*pálmát
2011. aug. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!