Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most fogytam kb 13-15 kilót....

Most fogytam kb 13-15 kilót. Mondtok véleményt a pillanatnyi állásról?

Figyelt kérdés

szeretnék még kb. ennyit fogyni. kíváncsi vagyok, hogy most per pillanat így milyen vagyok. bírom a kritikát, csak lécci ne trágár meg sértő módon mondjátok!


köszi!


egy 10es skálán hogy értékeltek?


[link]

[link]

[link]

[link]


2011. aug. 9. 12:35
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Még egy 5-10kg mehet le.

De inkább tornázz,alakformálót főleg,mert kicsit férfias így az alakod.

2011. aug. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

10et mindenképp szeretnék

férfias??? ezt se mondták még:) lehet, hogy a képen ne, látszik, de elég nagy cicim van, meg fenekem is gömbölyű:)

2011. aug. 9. 12:45
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
kicsit férfias az alakod, és szerintem nőiesebb ruhákban sokkal jobban néznél ki. szerintem ez 10/6. annyira nincsen rossz alakod. még egy 5-7 kg és nagyon jól fogsz kinézni.
2011. aug. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
ja tényleg elég fiús főleg amin háttal állsz, de lehet hogy csak a ruha miatt, az utolsó képen viszont a derekad egyáltalán nem tűnik kövérnek
2011. aug. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem láttam az utolsó képet én is azt hittem egy srác van a képeken.Tényleg férfias vagy...

Szerintem fogyni már nem kell,csak csinálj az alakoddal valamit mert nincs se derekad,se csípőd..

2011. aug. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

10/6

Szerintem is 5-10 kilót kéne még fogynod.

2011. aug. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

Csak így tovább. Jó lesz ez! :)


Arányosan oszlik el rajtad, szóval ha még leadsz kb 10 kilót nagyon jó alakod lesz.


Sok sikert!


A ruha miatt nem látszik rendesen az alakod. 10/7.

2011. aug. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
33%
Gratulálok a fogyáshoz, nagyon ügyes vagy! Szerintem csak az alakodra, formáidra kell gyúrni és jó is lesz, felesleges fogynod még 10 kg, mert akkor már nagyon lapos és átlagos-tucat alkatod lesz, inkább őrizd meg a gömbölyű formáid és formáld a hasad, karod, lábaid.
2011. aug. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok a fogyáshoz, sajnos én nekem ehhez nincs kitartásom.Tényleg fiússnak tünik az alakod, de a ruha miatt valószínűleg. Szerintem az alakoddal különösebb gond nincs, pár kg-t még adj le,de szerintem inkább próbálj meg nőiesebb ruhákat hordani.
2011. aug. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Milyen módszerrel fogytál?:) Am sztem még adj le olyan 7kg és jó alakod lesz!! :)
2011. aug. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!