Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit kéne magamon változtatni?

Mit kéne magamon változtatni?

Figyelt kérdés

igen, nem tagadom a képen én vagyok és azt szeretném megtudni mit kéne változtatnom magamon hogy jól érezzem magamat a bőrömben, mert kevés az önbizalmam és szeretném valahogy megnövelni... :/ (lehetőleg olyan ne írjon aki beszólni akar)

[link]


2011. júl. 23. 03:01
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

a testeden semmit...

esetleg tüsizd a hajad vagy növeszd kicsit meg :)

16-L

2011. júl. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

semmi alakod nincs, olyan vagy mint egy kukachuszár. az nem baj ha valaki vékony, de akkor legyen formája, ami neked nincs meg. amugy meg elég hü.ye emberek azok akik a konditeremben sportosodnak ki, én 10 évig vizilabdáztam és büszke vagyok hogy nem 1-2 év kondizással értem el ezt mint pár majom.

amugy a fejed elég gáz, nem tűnsz túl okosnak

2011. júl. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Szerintem egy fiú akkor néz ki jól amikor nem olyabn kis nymvadék. nincs baj azzal ha nem kockás a hasad. Én pédául irtózok azoktól a fiúktól, akik ki vannak gyurva közben meg kis anyám asszony katonái, meg ha kis van szedve a szemöldökük, vagy ha festve vagy melírozva van a hajuk, vagy ha szoliznak. Én úgy vagyok vele, hogy egy fiúnak legyen szőrós a lába, legyen talpra esett, legyen udvarias a lányokkal :)
2011. júl. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

remélem nem szoktál vetkőzni mert az egy idő után sok. ez oylan mint a lányoknál. egy oylan csaj aki kicsit titogzatos sokkal jobban felkelti az érdeklődést mint az aki kipakol mindent. am a felsőtestedel ninc gond.

16/L

2011. júl. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
kicsit megnöveszthetnéd a hajad, különben szerintem rendben vagy :)
2011. júl. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

2.-nak: nem vagyok hülye gyerek, 4,7-es átlagom volt most is és ennél rosszabb sose volt alsóba végig kitűnő voltam utána felsőbe volt hogy becsúszott 3-4 db 4-es ....és én is vízilabdázok nem járok gyúrni, csak apámnál edzem magam kicsit mert van egy pár kondi gépe...ja és 4 éve vízilabdázok.:D

3.-nak: én nem tervezem hogy nagyon kigyúrom magam, max csak kicsit szálkásítani akarok, ha azzal hogy nem szereted aki melíroztatja a haját, azt szeretted volan mondani hogy én igen, akkor nem, én sem szoktam csak mivel vízilabdázok és 3 hétig kint fociztunk a tűző napon edzések előtt így lebarnultam és a hajam kiszőkült mert szőkés-barna vagyok....

2011. júl. 23. 18:02
 27/29 anonim ***** válasza:

Picit növeszd meg a hajad és zselézd fel, lehet kócosabb hatása is.

Járjál konditerembe, nem kell kigyúrt állatnak lenni, de olyan alaktalan a tested... Kéne pár kocka a hasadra, meg szabályosan melled van, azt azért nem ártana eltüntetni. Ja, és ne grimaszolj, meg szedhetnéd a szemöldököd. Ne nagyon, de ez rohadt vastag és nem illik az arcodhoz.

Ha ezeket megfogadod, te leszel az álompasim, amúgy baj nincs veled. Így átlagos vagy, úgy helyes lennél, szerény véleményem szerint.

2011. júl. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy megelégedve a testeddel, akkor szerintem magad is látod, melyek azok a részek, amelyeken változtatnál, már a kérdés is felesleges. Tudod te, hogy hova kell még izmot növesztened. Amúgy szerintem is rendben vagy, de ennél még jobb is lehetsz :) hajrá
2011. aug. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit :)) ha nagyon akarsz változtatni akkor esetleg a hajad növezd meg picit ..15L
2012. ápr. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!