Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ötletek? Szeretnék változtatni...

Ötletek? Szeretnék változtatni magamon.

Figyelt kérdés

Nem vagyok csúnya,sem kövér,10 hónapja barátom van,még sem vagyok magammal megelégedve.Szeretnék változtatni,nem érzem jól magam a bőrömben.

A hajam eredeti vörös színű,de sehogy sem áll.Vagy kivasalom vagy összefogom,ennyi.Szeretném megnövelni,de nagyon lassan nő.Van tippetek milyenre vágassam le?

A bőröm nem csúnya,de mégis az arcomon van 1-2 miteszer,járok kozmetikushoz.Házi praktikák?

Nem tudom hol és hogyan kezdjem el...


Mindenkinek,aki segít köszönöm szépen előre is,a bunkók kíméljenek.


18/L


2010. nov. 26. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:

hát először is fejben döntsd el mit is akarsz...pontosan mit min szeretnél változtatni.

kozmetikushoz járj el arctisztításra. vegyél a bőrödnek megfelelő krémet, lemosót stb. a legjobb ha a kozmetikus tanácsár kikéred esetleg a csak nála kapható krémeket használod a te bőrödnek megfelelőt.

nézelődj neten hajtípusokat...szerintem igazi változás úgy lesz ha pl hosszú hajad van akkor nem csak pár cmt vágatsz de nem kell fiúsra csak vmi félhosszúra..de ez arcformádtól is függ mi állna jól. esetleg be is festetheted más színűre, de ezt is inkább fodrászra bízd elsőre.

esetleg vegyél új ruhákat ami közel áll a stílusodhoz de mégis kicsit más. próbálj ki új sminkeket az is sokat tud dobni a megjelenéseden :)

2010. nov. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod.

A hajam félhosszú,ezért is nehéz vele mit kezdeni,hogy látszódjon rajta a változás.

2010. nov. 26. 15:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Írtad, hogy eredetileg vörös hajad van, szerintem vágathatnál ilyen frufru-t: [link]

Persze, ha még nincs.:D De előbb kérd ki a fodrászod tanácsát, hogy jól állna-e, mert nem mindenkinek áll ám jól.

De például az oldalfrufru szinte mindenkinek jól áll.


Szerintem 18 évesen már elkezdhetsz nőiesebben öltözködni.:)

Itt van pár link:

[link]

[link]

[link]

[link]

Van pár használható ötlet a képeken szerintem.:)

2010. nov. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ezek a linkek tényleg nagyon jók :)

hajra a frufru tényleg jó ötlet meg esetleg vmi tépett haj ha esetleg most nem olyan lenne.

2010. nov. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mind kettőtöknek,sokat segítettetek.Nincs frufrum,de gondolkodtam már rajta,mert nagyon tetszik.


Nagyon jók a képek,köszönöm még egyszer. :) :) (Y) (Y)

2010. nov. 26. 15:52
 6/7 anonim ***** válasza:
szia:) szerintem csak akkor vágass fufrut ha nagyon nagy a homlokod,ha kicsi nem állna jól.az senkinek sem áll jól. Nekem nagyon tetszik egy lányon az hogy vörös hhuuu:) na mindegy és ha van benne egy pár barna melír csík. de nem olyan,hogy barna majd vörös barna majd megint vörös,hanem így árnylatosan. és rakj bele hullámokat,göndörítővel,vagy csak mosd meg és kösd fel nagyon sokszor áttekerve kontyba,így göndör lesz a hajad. hm hát a bőrödre mivel vörös a hajad így érzékeny is lehet a bőröd az átlagnál,ha nem akkor bocsi:( szerintem ha minden nap tisztítod saját magadnak, tonikkal,vagy kamillateával,gyulladásgátló krémekkel akkor az is segít.de csak egy jó,kiadós alvás is. kezd el valamit sportolni,hogy legyen egy izmos formás alakod.fuss,fekvőtámasz,hasra,karra,fenékre,combra tornázz,hogy kerek szép legyél:) ruhába meg nem tudom mennyit akarsz rá áldozni, minden hónapba vegyél valami új ruhát, ami persze belefér a pénztárcádba(de a turiban is tök jó dolgokat ki lehet fogni, és meg nem lehet mondani ,hogy hol is vettük) smink meg a bőrödhöz illő alapozó,szempillaspirál,szerintem más nem is kell,szerintem nem áll jól vörös hajú lánynak a sötét,fekete,szürke, inkább a világos barna,rózsaszínes-fehér,arany ezeket a színeket használd. jaj a bizsukat,ékszereket kihagytam.akár egyetlen öv,vagy nyaklánc,karkötő fel tudja dobni a kinézetedet! remélem segítettem:) ha bármi kérdésed van írj nyugodtan:)
2010. nov. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia. :)


Mindenre szeretnék válaszolni. :D

Nincs nagy homlokom egyáltalán,sőt...

A héten 1 nap göndör hajjal mentem iskolába és nagy sikert aratott.

Nincs véletlenül videót arról a göndörítésről,amit leírtál?

Eléggé érzékeny a bőröm,sajnos. :S

Kaptam a kozmetikusomtól egy krémet,az arctisztítás végén szokott bekenni vele,azzal is és tonikkal is kenem az arcomat.

Jövőre felvételizem a katonasághoz,szóval elég jó kondiba vagyok.Minden héten 2x járok felkészítő tanárhoz,emellett még aerobikozom is. :)

Az az igazság sokszor járok turkálóba,de egyszerűen nem találok,jó dolgokat. Nem tudok jó alkalmat kifogni. :S


Nagyon sokat segítettél egyébként,köszönöm szépen. :):)

2010. nov. 27. 09:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!