Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit kéne magamon változtatni?

Mit kéne magamon változtatni?

Figyelt kérdés

igen, nem tagadom a képen én vagyok és azt szeretném megtudni mit kéne változtatnom magamon hogy jól érezzem magamat a bőrömben, mert kevés az önbizalmam és szeretném valahogy megnövelni... :/ (lehetőleg olyan ne írjon aki beszólni akar)

[link]


2011. júl. 23. 03:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Ne itt csajozz te gyökér, meg mi ez a kis kutya nézés? Gáz
2011. júl. 23. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

igen bmeg biztos csajozok -.-

akkor azt írtam volna ki hogy ez a gyerek csajt keres vagy valami....gyökér vagy mind 1 az ilyenekre sz@rok rá....

2011. júl. 23. 03:18
 3/29 anonim ***** válasza:
Sajnáltatod itt magad, van neked önbizalmad, már azzal, hogy felteszed ide magad. Tinipics@kat akarod hajkurászni
2011. júl. 23. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

kösssz az elismerést :D

de nem hajkurászok én csajokat, van nekem csak az volt a kérdésem hogy mit kéne magamon változtatni mert nem vagyok megelégedve magammal...

2011. júl. 23. 03:28
 5/29 anonim ***** válasza:
Miért nem vagy megelégedve önmagaddal? Más veled egy idős, akinek fogyatékossága van, bármi példát felsorolhatnék az meg örülne, hogy egészséges teste van. Szóval ne agyalj ilyeneken, és nézd mindig a pozitívabb oldalt.
2011. júl. 23. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
jó, de nem vagyok fogyatékos és én enmm örülök magamnak mert erősödnöm kéne szerintem meg egyéb dolgokat tennem... :/
2011. júl. 23. 03:36
 7/29 anonim ***** válasza:
hajadon változtass, meg gyúrjál ha nem akarsz csöcsös lenni
2011. júl. 23. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

hajamon mit?(nem festetem, ilyen alapból)

csöcsös meg nem vagyok és nem leszek mert vzilabdázok :D

de szoktam "gyúrni", na jó inkább edzedni amikor lemegyek vidékre...futok, meg erősítek hasra hátra kézre..

2011. júl. 23. 04:03
 9/29 anonim ***** válasza:
Nekem is kb. ilyen alakom van és még az orvos is azt mondja, hogy rendben van.
2011. júl. 23. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
:D akkor jó, szóval egészséges vagyok...^^
2011. júl. 23. 04:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!