Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit kéne magamon változtatni?

Mit kéne magamon változtatni?

Figyelt kérdés

igen, nem tagadom a képen én vagyok és azt szeretném megtudni mit kéne változtatnom magamon hogy jól érezzem magamat a bőrömben, mert kevés az önbizalmam és szeretném valahogy megnövelni... :/ (lehetőleg olyan ne írjon aki beszólni akar)

[link]


2011. júl. 23. 03:01
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Amúgy azt csak te tudhatod, hogy hogy érzed magad jól.

Vegyünk pl. engem: hosszú hajamat már 5 éve nem vágattam le a csajok egy nap legalább 10-szer elmondják, hogy ők fizetik, csak menjek el a fodrászhoz, de ha így érzem magam jól nincs mit tenni...

2011. júl. 23. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Neked súlyos önértékelési gondjaid vannak.
2011. júl. 23. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

én a csajok miatt vágattam le a hajam :D pedig hosszú volt :))

nincsenek önértékelési gondjaim, csak nem érzem jól magama testemben...rá kéne erősítenem pár testrészemre szépnek kéne lennem és kb ennyi.

2011. júl. 23. 04:11
 14/29 anonim ***** válasza:
Most meg már gyakorlatilag leszarom őket, inkább kiélem ezt a csip-szar rövid életet. Amúgy gyúrj a karodra egy keveset.
2011. júl. 23. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lennél megelégedve magaddal, nem pózolnál félmeztelenül a tükör előtt :D lelehet pontozni! :D


amúgy helyes gyerek vagy, de tudod ezt te is! :)

2011. júl. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Helyes vagy, csak vegyél fel egy pólót:P
2011. júl. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Felejtsd el ezt a pofavágást, mert elrontja a dolgot. Így inkább csak egy értelmileg gyenge bunkónak nézlek, nem egy helyes srácnak.

És ha már mindenképpen jobb akarsz lenni, gyúrhatsz még rendesen, hasra nyugodtan kondizhatsz, meg némi mellizom sem ártana, van alap-van alap, de manapság nem ez kell álomtest cím alatt. :D

Na meg ugye lehetsz akármilyen helyes, ha buta vagy, mint a fű, bunkó és lekezelő vagy, és a csajokat csak egy ***** erejéig kergeted... akkor ugyan minden normális csaj ajtót mutat neked 2 másodperc után.

2011. júl. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Kicsit gyúrnod kell, és egy picit növeszd a hajad (de csak egy nagyon picit). Aranyos vagy, és helyes fiú. Az önbizalmadat pedig csak te tudod megváltoztatni. Azaz, ha nem vagy megelégedve önmagaddal kezdj el olyan dolgokat, amivel növelheted az "egódat". Például vásárolj új ruhákat, kondizz, focizz. A focis pasikat sok csaj szereti. ;) Ezek nem kerülnek olyan eget rengető összegbe, és te is jobban érzed majd magad tőle. Most átlagosan nézel ki (tehát ne aggódj, semmi baj nincs veled), de tudod az átlagost nem is olyan nehéz "tökéletessé" varázsolni. Kezdj bele!

**Egy lány**

2011. júl. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes vagy, nekem bejössz :) Csak ne fotózd magad tükörben. póló nélkül :))
2011. júl. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

utolsónak: :DD

utolsó előttinek: 4,7-nél soha nem volt rosszabb átlagom, és tudtom szerint nem vagyok bunkó, paraszt...de köszi :))

2011. júl. 23. 12:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!