Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy én nem...

Miért van az, hogy én nem jövök be a fiúknak, mindenki másnak tömérdek udvarlója van, idővel barátja és engem nem vesz észre senki?

Figyelt kérdés

Pedig nem hanyagolom el magam, mindig is adtam a külsőmre, és habár nem vagyok szépséghercegnő, azért átlagosan jól nézek ki:

[link]


[link]


[link]


22/L


2011. júl. 4. 20:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
75%
a hajad borzalmas talán azért
2011. júl. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
93%
Ne haragudj meg, de szerintem nem túl előnyös az öltözködésed. A második képen egyenesen borzalmas. Főleg az a kikukucskáló neonzöld zokni. És szerintem ne válaszd el középen a hajad, nagyon el tudja rondítani az arcot. Talán még az elsőn a legjobb a hajad.
2011. júl. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
39%
Ááá hánynom kell tőled! :D
2011. júl. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 paris hilton ***** válasza:
65%
Húha hát nem csodálom,ha nincsenek udvarlóid :-) Ilyen ruhákkal,hajjal...
2011. júl. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
93%

Tipikusan az a lány vagy, akinek ha jó a megjelenése, egy csomó pasinak be fog jönni. Nem azoknak, akik a cicababákat szeretik, de a többieknek igen, mert szerintem képen is átjön a kisugárzásod, viszont borzalmasan öltözködsz és a hajad is rettenetes.


Igyekszem általános tanácsot adni, mert sajnos látszik, hogy nem éreztél rá semmilyen stílusra, így ha jól akarsz kinézni, első körben öltözz unalmasan, de jól.


Kerüld a világos nadrágokat, az összeset, és mindent, amin valami fura van, zseb, minta, bizbaz. Nadrágot vagy rövidet vagy térdig érőt vagy hosszút vegyél fel, a lehető legrosszabb ez a vádli közepéig érő. Farmert sötét(ebb)et vagy színeset. Koptatás nélkülit (minimális lehet, de nem foltok vagy csíkok).

Az a barna felső horror, felsőben is kerüld (elsőre) az összes fura megoldást, klasszikus póló fazonnal vagy tunikával nem lőhetsz mellé, ezeknek az ujjmegoldása lehet akármilyen, de ne legyen aszimmetrikus, buggyos, alul gumizott stb. Nem azért, mert nem lehetnél bennük csinos, hanem mert nem fogod tudni jól megítélni, hogy az vagy e. Ugyanezt gondolom az apró mintákról is, lehet egy virágos blúz nagyon csinos, de ugyanakkor egy másik iszonyú piacos is. Ha nem látod magad mások szemével, ne erre költs.

Hűvösebb időben ha kardigánt veszel fel, télen meg rövid ballonkabátot (vagy mi a neve), ami végig gombos és a derekán megkötő van, ez biztosan nem áll rosszul. A túl rövid kabátokat, amik csípőig érnek, felejtsd el. Akár pufi, akár más anyag, na ezek nagyon nem..

Ha nem tudsz lányos cipőkben járni, egy converse még mindig tűrhetőbb, mint bármelyik másik sportos. Nyárra saru vagy balettcipő, és tudom, sokak szerint ciki, de inkább egy flipflop, mint valami rövid zoknis borzalom. Ha valamihez muszáj zoknit húzni, azt csak hosszú nadrággal tedd.


A hajad. Vagy egyenesítsd ki vagy göndörítsd be. Egyenesítéshez hővédő+hajvasaló, göndörítéshez millió dolog van, göndör hajra való sampon+balzsam, rád férne heti 1 hajpakolás mindenképpen, van göndörítő hajhab, krém + természetes levegőn való száradás (nem kellene amúgy sem hajszárítóznod hullámos/göndör hajjal) vagy diffúz (tüskés) hajszárító. A hajvégeidből vágass és használj rá hajvégápolót, mert göndör hajnál hamar szálkásodik a vége.


Az a baj veled, hogy nem nézel ki nőnek. Az arcod/alakod megvan hozzá, de annyira nem nőies amit hordasz, hogy szerintem a pasik nem tudnak úgy tekinteni rád, mint akivel potenciálisan lehet szexelni. Na nem az, hogy csak azt akarnák, hanem egyáltalán valaha..


Nem kell trendinek lenned, de így leárazáskor pl. ellátogathatsz a h&m-be, nem mondom, hogy minden tetszik onnan, de minden darabjuk hordható és ha egyszerűbb darabokat választasz, biztosan jól (vagyis mások számára elfogadhatóan) fogsz kinézni.


25L

2011. júl. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó hozzászóló rátapintott a lényegre. De komolyan 22 éves vagy???? Ezt nem akarom elhinni oO. Én azt mondtam volna, hogy 15. Na, mindegy. A hajad rémes, valamit tényleg kezdj vele. Az öltözködésed tán még ennél is borzasztóbb, nem is értem, hogy lehet ilyen cuccokat hordani. Neked ezek tetszettek mikor bementél a boltba?

Amúgy az arcoddal különösebb probléma nincs, az alakod nem valami nőies, nincsenek formáid, egybe van az egész, mint egy tégla. Szóval az öltözködésre nagyon figyelj oda, szerezz be pár új cuccot, mert így tényleg max mázlid lesz, ha akad egy pasi aki felfigyel rád. Azon meglepődtem, mikor mondtad, hogy adsz a külsődre xD Ez nyilvánvalóan nem igaz.

2011. júl. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva taszít a szemem. Ezekben a ruhákban és ezzel a hajjal egyszerűen borzalmas a helyzet ,de nem menthetetlen. bár nem az én ideálstílusom van itt semleges bíraként kell álnom szóval azt mondom hogy mindenből kilehet hozni a legjobban ,de ez nem a legjobb sőt inkább ront azon ami van.

18/F

2011. júl. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!