Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy én nem...

Miért van az, hogy én nem jövök be a fiúknak, mindenki másnak tömérdek udvarlója van, idővel barátja és engem nem vesz észre senki?

Figyelt kérdés

Pedig nem hanyagolom el magam, mindig is adtam a külsőmre, és habár nem vagyok szépséghercegnő, azért átlagosan jól nézek ki:

[link]


[link]


[link]


22/L


2011. júl. 4. 20:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Talán a stílusod nem elég figyelemfelkeltő, de ennél is fontosabb: talán a személyiséged nem elég nyitott. Ha pár szót váltasz valakivel, az már elég ahhoz, hogy eldöntsék, jól érzik-e magukat veled. Eléggé érdeklődő vagy? Képes vagy fenntartani mások figyelmét? Mert ha igen, akkor a külsőd nem lehet akadály abban, hogy beléd szeressen valaki, tényleg nem vagy szerintem rosszabb az átlagnál.
2011. júl. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%

Velem is ez van.

Én már beletörődtem.

26/N

2011. júl. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
80%

én észrevettelek

f20

2011. júl. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
92%

Na hát. Ugyanígy vagyok én is ezzel. Bár én 2 évvel fiatalabb vagyok nálad.

Nálam soha eddigi életemben nem kezdeményeztek még. Pedig volt már, hogy szemeztem valakivel. Eddig mindig nekem kellett volna kezdeményeznem, olyan egyszer sem volt, hogy odajött volna hozzám beszélgetni vagy valami.

Ezért barátom sem volt. Én is átlagos vagyok, de nem vagyok olyan reménytelen eset, és én is adok a külsőmre.

VEled sincs gond, ahogy megnéztem a képeket.

Nem vagy visszahúzódó? Egy félénkebb lányt nem nagyon akarnak meghódítani én így vettem észre tapasztalataim alapján.

2011. júl. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
Wow, első képen a hajad a legjobb. De amugy ja tényleg jól nézel ki. Hát, most lehet hogy vagy nem vagy elég nyitott, vagy keveset jársz ide-oda. Általában ezek szoktak lenni.
2011. júl. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
59%
én egy lány vagyok, és nem vagyok divatőrült, nem öltözködöm kirívóan de a te stílusod nagyon unalmas és cseppet sem nőies, vagy egyéniség :( ezt gondolom. szerintem emiatt nem sok férfi kapja fel rád a fejét.. nem azt mondom hogy márkás, drága ruhákat vegyél de változtathatnál, már ha te is akarsz. ja és a kinézeted, ugyan ilyen unalmas, túl egyszerű emberre utal. bocsi
2011. júl. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
95%

Teljesen normálisan nézel ki, simán bejöhetsz fiúknak. A kisugárzásoddal lehet baj, kicsit túlaggódós, töprenkedős arckifejezésed helyett egy magabiztosabb, életigenlőbb attitűd jobb lenne.

Hardver OK. Software: Update! :-)

2011. júl. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
91%

Külsővel nincs baj.


Én azt mondom, hogy ha a hegy nem megy Mohamedhez, Mohamed megy a hegyhez, érted? ;)

20/L

2011. júl. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
10%
Lehet hogy nincs is semmi problémája a fiúkkal, sőt van egy rakás pasija, csak így reklámozza magát, hogy a saját hiúságát is legyezze. Erre nem gondoltatok?
2011. júl. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
84%
Szép lány vagy. DE az öltözkedéset egyáltalán nem nőies. Inkább fiús.
2011. júl. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!