Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy én nem...

Miért van az, hogy én nem jövök be a fiúknak, mindenki másnak tömérdek udvarlója van, idővel barátja és engem nem vesz észre senki?

Figyelt kérdés

Pedig nem hanyagolom el magam, mindig is adtam a külsőmre, és habár nem vagyok szépséghercegnő, azért átlagosan jól nézek ki:

[link]


[link]


[link]


22/L


2011. júl. 4. 20:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
86%

a képeid alapján kb 13-nak néztelek.. lehet h ez a baj,h nagyon fiatalnak tartanak.. az exem se akart velem szóbaállni,mert 23 évesen 16-nak nézett.. van aki ilyen típus.

ne legyél feltűnőbb,sztem nem az a baj. lehet h rossz helyen keresgélsz,és az se mindegy h milyen típust akarsz magadnak..

2011. júl. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
92%

Én is az öltözködést hoznám fel.

Nincs vele túl sok gond, és az sem baj ha nem hordasz nagyon divatos ruhákat nem is kell..

Pl a 2. képen a felső tetszik. A nadrág se rossz, de a cipő nem illik hozzá.

A hajad tetszik, és az arcod is. Azzal nincsen gond.

2011. júl. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
78%
Én is ugyanebben a cipőben járok. Mégsem kellek a szépfiúknak, csak annak aki egyáltalán nem hozzámvaló.
2011. júl. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, amúgy meg nemhogy egy rakás, de még egy negyed rakás fiúm sincs.
2011. júl. 4. 20:54
 15/27 anonim válasza:
91%
Szija. Szerintem átlagos lány vagy aki imád élni.Az öltözködésed is szerintem csinos. Ha fejér megyei vagy én szívesen megismernélek. De az sem baj ha nem :) Nyugodtan írhatsz nekem.
2011. júl. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
66%
Hát, nekem ezek szerint más fogalmam van a szép lányokról... Egy gyenge közepest adnék, ha jószívű lennék. De így sajnos elégtelen, leülhetsz. :D
2011. júl. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
94%

tök jól néznél ki de nem ezzel a hajjal

így mintha a 70-es évekből jöttél volna

2011. júl. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
78%

jah

24f

2011. júl. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
72%
Pfffuu...hát ne haragudj de szerintem még átlagos se vagy...ez a haj,ezek a ruhák...
2011. júl. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:Látnád az én hajamat xD. Az övé mérföldekkel jobb, mert pl dús...

A ruhákat viszont aláírom.

DE! Sokkal többet kilehetne a kérdezőből hozni. Nagyon sokat!:) lecserélni a ruhatárat először is.

2011. júl. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!