Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A koromhoz képest elég kicsik...

A koromhoz képest elég kicsik a melleim (Többi lent)?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim rengeteget csúfolnak miatta. A többi lánynak ebben a korban azért már jelentősen nagyobb és formásabb melle van. Mit tudnék tenni, hogy ne hangsúlyozzam ennyire ezt a "hátrányomat"?
2011. jún. 19. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Elöljáróban annyit, hogy én is kismellű vagyok. Szerintem ne törődj vele. Ezt tapasztalatból mondom, mert engem is csúfoltak, csak engem sosem érdekelt. Nekem mondtak minden félét a suliban, pl: Van melled? Akkor miért nem hordod? Erre a fiúknak csak annyit válaszoltam, hogy "mert a hűtőben tartom keményedni" a lányoknak meg annyit hogy " a futóversenyeket azért nyerem, mert nekem nem kell plussz libegő súlyokat cipelnem. Aztán rátaláltam a férjemre, aki kifejezetten a kismellű nőket szereti, mert elege lett abból hogy a nagy mellek mindig a maguk útját járják és túl sokat kell velük bajlódni. Mondjuk, hogy egy kicsit jobban érezd magad, annyit tehetsz hogy szivacsos melltartót viselsz, de vigyázz ne legyen túl szoros, mert ahogy kiveszem a kérdésedből még tanulsz tehát fejlődésben vagy és nehogy károkat okozzon. Írd meg azért hogy hány éves vagy, mert ennek fényében lehet hogy többet tudok segíteni.
2011. jún. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is kicsik a melleim. Amikor fiatalabb voltam, akkor bántott. Most már nem, mert időközben ráébredtem, hogy nagyon sokan megőrülnek a kismellű nőkért. Nem tudom, hogy a média miért futtatja a mellnagyobbítókat (bár felőlem tegye, ha valakinek úgy jobb), mert nagyon sok férfitól hallom, hogy mennyire szeretik a kismellű nőket. Nem csak mondják, akinek eddig alkalmat adtam (nem túl sok, kifejezetten kevés), hogy "bizonyítson", azok mind a mellemmel foglalkoztak - tehát tényleg a mellem izgatja őket. Ezt az egészet csak arra írom, hogy ne aggódj, ebből még előnyöd is lehet valamikor!
2011. jún. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!