Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ngyon gaz ha soha nem hordok...

Ngyon gaz ha soha nem hordok melltartot?

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 13:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
36%
nem is konkrétan az h átlátszik úgy színre, hanem ahogy a mellbimbó kiáll, az nemszép
2011. jún. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
18%

ez fake!?

ez most vicc?!

nem hordani melltartót?!

hova jutott a világ...

melltartó legyen mindíg egy nőn milyen az ha a mellbimbója átlátszik...

szégyen-gyalázat

32/N

2011. jún. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
51%

én szerintem azok a nők akik nem hordanak melltartót igénytelenek és olyanok mint egy olcsó r*banc...

24/F

2011. jún. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
66%
Az.
2011. jún. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem gáz, mert nem is szép, nem mutat jól. Főleg ha még átlátszó a póló/top. Én is szoktam néha melltartó nélkül lenni, főleg akkor, amikor topot veszek fel, mert nem szeretem, ha a melltartó pántja kilátszik. Ezeknek a topoknak vagy szivacs van belevarrva a mell résznél, vagy duplára van véve az anyag, mert nem szeretem, amikor kirajzolódik aminek nem kellene. Nyáron meg főleg nagyon jó melltartó nélkül lenni, főleg a munkahelyemen, ahol jóóó meleg van bent is. Kicsi a mellem, olyan bő maroknyi, ugyh még csak nem is gáz ha nem veszek fel melltartót, nem igazán "ugrabugrálnak"-annyira megtartja a gumis része a topnak. Ám te ugy csinálod, ahogy neked tetszik. Én sem fogom más kedvéért melltartó nélkül hordani az átkátszó pólóimat, és te sem fogod a tieidet melltartóval. Ám megjegyzem, hogy az utca nem strand...ott is gáz, de az azért mégis más. Amugy én még nem láttam meztelen ciciket strandon sem, legalábbis eddig nem egyik helyen sem a 2-3-ból, ahova járok nyaranta.
2011. jún. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
54%
Az, hogy egyszerű felsőkhöz nem hordasz melltartót az nem baj, míg nem rajzolódnak ki bizonyos dolgok. Viszont, ha kirajzolódik vagy átlátszik az már gáz.
2011. jún. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
63%
Micsoda prűd banda! Nem ezen múlik, hogy vki útszéli-e, hanem konkrétabb tettein. Szerintem csinos melltartó nélkül, jó látni, támogatom! :-)
2012. márc. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!