Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ngyon gaz ha soha nem hordok...

Ngyon gaz ha soha nem hordok melltartot?

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 13:02
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Meg akkor sem ha atlatszos felsot huzok. Nem tudom en sem hogy miert de ez van.Persze kicsik a melleim.De az utcan mindenki nezi foleg a nok.Tul ihivo? 28/no.
2011. jún. 4. 13:05
 2/17 anonim ***** válasza:
54%
hát,attól függ...ha így is feszes, kerek, nem látszik át nagyon a mellbimbód a pólókon, akkor csak annyi baj van vle, h egy idő után meg fog ereszkedni:/ de ez génfüggő is....én azért hordanék^^
2011. jún. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
20%
sztem hordj melltartót nem szép amikor egy nőnek átlátszik a mellbimbója
2011. jún. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Azert a mellbimbom nem latszik ki talan egy evbe 4-5 - szor fordul elo.Nem minden polom atlatszos. Amugy szep formas a mellem,legalabbis azt mondjak.De en ugy tudtam hogy akkor erszkedik meg a mell ha valaki mindig melltartot huz.
2011. jún. 4. 13:17
 5/17 anonim ***** válasza:
69%

Hát egy kissé közönséges. Ismertem én is egy nőt, kb korodbeli volt, azért igazán vehetett volna fel melltartót.

Átlátszós felsőhöz nem venni meg oltári baklövés.

Olyan felsőkhöz, amiket úgy varrtak direkt, nem gáz. De azért egy vékony pólón, nem az igazi, ha minden átüt, azért valamit a fantáziának is kéne hagyni... :P

2011. jún. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
attól hogy nem hordasz melltartót egyáltalán nem fog megereszkedni mint ahogy az első írta.. viszont az átlátszó mellbimbó olcsó k*vás.. én se veszek mindig melltartót de átlátszó alá kell!
2011. jún. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%
meg a melltartó 'kordában' tartja a melleid, ha futsz nem fog összevissza menni, de lehet kapni sportmelltartókat, amik kényelmesek.
2011. jún. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
a kutyát is pórázon kell tartani, nehogy elszaladjon a falu végéig
2011. jún. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%

Ismerek egy lányt, aki sose hord melltartót, ő is kis mellű.

Közröhej tárgya, főleg a pasik mondják rá, hogy igénytelenné teszi így magát és hogy azt hiszi szexi.

Ez olyan, hogy valaki nem hord bugyit, de csak nagyon ritkán látszik, amikor hébe-hóba fellebbenti a szoknyát a szél.. A fehérnemű jó indokkal lett kitalálva, akkor hordjuk is.

2011. jún. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
En nem erzem magam kozonsegesnek.Es nem masoknak akarom mutogatni,csak en igy erzem jol magam.Ha masoknak nem tetszik akkor ne nezzek.Csak igy latatlanban vagyok kivancsi az emberek mit gondolnak errol.Persze tulsagosan nem hat meg,nem fogok akkor sem huzni melltartot,ha mindegyik valaszolo azt irja hogy k..u..r..v..a vagyok. Csak meg arra nem jottem ra hogy a strandon ha a nok leveszik a bikini felsojuket es akkora melluk van mint Pamela Andersonnak akkor oket minek neveznetek?
2011. jún. 4. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!