Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Leborotváljam a hónaljamat?

Leborotváljam a hónaljamat?

Figyelt kérdés

Ez most divat?

17/F


2011. máj. 31. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb érzés, nem izzadsz annyira.
2011. máj. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen. :)
2011. máj. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem divat, hanem higiénia kérdése inkább. Tény, hogy régen nem tették a pasik (sőt, nők sem)...na, volt is oroszlánbarlang-szag rendesen.
2011. máj. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Neked kell tudnod. Ha nagyon izzadós vagy, lehet nem bánnád meg, főleg higiénia szempontjából.

Bár attól, hogy fiú vagy, én inkább legyantáztatnám a helyedben, ha tartósat szeretnél.

2011. máj. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt te döntöd el! Szerintem elég lenne rövidebbre vágni, mert nekem nagyon férfiatlannak hat ha egy pasi csupasz. Nyilván ezért le leszek pontozva, de mindegy. Fel nem fogom miért kell ezt csinálni a pasiknak, csak nézek olykor, hogy hová lettek a FÉRFIAK? És ez nem csak a hónaljra vonatkozik. És nem higiénikusabb a csupasz hónalj, egy rakás szőrös pasit ismerek és egyik sem büdös, nem igénytelen.

26/L

2011. máj. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ahogy jobb neked, ne divatból csináld.

Amúgy biztos velünk 20+-osokkal van baj, de szerintem is taszítóak a csupaszcsiga kisfiúk. De a hónalj még belefér, de úgy is jó, ha nem. Viszont valóban praktikusabb szőr nélkül, vagy kevesebb szőrrel.

2011. máj. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem is te döntöd el:)vagy maximum csináld azt h leborotválod és ha nem jön be úgy neked akkor hagyod visszanőni:)
2011. máj. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!