Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Leborotváljam a hónaljamat?

Leborotváljam a hónaljamat?

Figyelt kérdés

Több hasonló korú srácnál láttam, hogy borotválja...szerintetek?


16/F


2010. júl. 29. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
alap dolog lenne
2010. júl. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem jobban bejön ha egy srác borotválja, de az sem kizáró ok, ha nem... ahogy gondolod :)

15/L

2010. júl. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is jobban szeretem azokat a fiúkat akik borotválják ott,nemtudom ettől igényesebbnek látszik és ápoltabnak...nem minden férfinak áll jól a szőrős hónalj,pl.: Zac Efron hónaljától én frászt kapok,de lehet,h csak én vok így ezzel.
2010. júl. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

azért ez még nem olyan alap dolog... néhány éve még egyik fiú sem borotválta a hónalját...

kedves kérdező: ezt neked kell eldöntened, szerintem esztétikusabb és higiénikusabb a fiúknál is a borotvált hónalj, de vannak lányok akiknek nem tetszik. ha téged zavar, akkor mindenképp borotváld le, így izzadni is kevésbé fogsz. persze nem fontos hogy mindig teljesen csupasz legyen, elég 2 hetente borotválni (szerintem szexi ha egy pár mm-es szőr van a fiú hónalján, ha már simább mint az enyém, az nem tetszik :D)


20L

2010. júl. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem borotváld le, akkor egyszerűbb a dezodorhasználat, és a csajoknak is jobban tetszel.:)
2010. júl. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
borotvald le, tenyleg sokan borotvaljak...
2010. júl. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%
ha b*zi vagy, tényleg alap dolog
2010. júl. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem jön be ha szőrös a pasi hónalja, undorítónak tartom. Sajnálom.

Nem kell, hogy mindenhol csupasz legyen de a hónaljat érdemes borotválni.

Amúgy is sokkal kényelmesebb, higiénikusabb úgy. Ebben a melegben meg pláne. + ha nem jön be úgyis hamar visszanő a szőr.

2010. júl. 30. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!