Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Leborotváljam a lábam epilálás...

Leborotváljam a lábam epilálás előtt?

Figyelt kérdés

Ne nézzetek hülyének,már eléggé megnőtt a szőr a lábamon és az epilátor használati útmutatójában írták hogy "Javasoljuk hogy a hosszabb szőrszálakat borotválja le.1-2 hét elteltével kényelmesebb az újonnan kinőtt,rövid szőrt eltávolítani".

Mit csináljak?


2010. dec. 24. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
ha leborotválod, nincs mit epilálni. ha a haszn.ut.ban az volt, akkor borotváld le, és mikor megnő kicsit, akkor epiláld
2010. dec. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oda van írva hogy 1-2 hét elteltével...Akkor már csak van mit epilálni.
2010. dec. 24. 21:44
 3/5 anonim ***** válasza:

borotválás után 1.2 hét elteltével? mert akkor sztem nyugodtan csinálhatod most is.

az a legegyszerűbb, hogy megpróbálod, leszedi-e

ha igen, akkor szedd le az egészet, ha nem, borotváld, és mikor kicsit rövidebbre megnő, mint amilyen most, próbáld újra


első voltam


am milyen epilátor?

2010. dec. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát ha ilyen több centis szőr van a lábadon akkor azért nem érdemes epilálni mert akkor nagyon fogja tépni. de ha nem annyira nagy akkor sztem ne borotváld le mert akkor téll nincs mint epilálni
2010. dec. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Braun Silk Épil Ever Soft 2000 ( [link]


Térdig sikerült leepilálnom,a combomon nagyon fáj.:D Bár lehet csak nekem alacsony a fájdalomküszöböm. A lábfejemnél fájt még nagyon,gondolom azért mert ott vékonyabb a bőr is...

2010. dec. 26. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!