Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anyukán nem engedi hohy...

Anyukán nem engedi hohy leborotváljam a hónaljamat. Mit tegyek hogy megengedje vagy hogyan szedjem rá? 13éves vagyok

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 09:39
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
91%
Nem értem, hogy miért kell egyáltalán engedélyt kérned. Borotváld le aztán kész, utána már mit tud ellene tenni?
2009. máj. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
ja persze majd jól összeveszünk normálisabb tanácsod nincs?
2009. máj. 10. 09:55
 3/41 anonim ***** válasza:
85%

mi ez a leugató válasz ??? "normálisabb tanácsod nincs??"

az ilyen nem is érdemel normális választ

2009. máj. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%

Akkor csak símán mondd el neki az érveidet, hogy ez neked kellemetlen, esetleg ciki, az idő múlását meg késleltetni különböző dolgok tiltásával úgysem lehet, előbb-utóbb úgyis felnőtt leszel... Kérd meg, hogy inkább ő segítsen neked, mint hogy egy idegen váljon a bizalmasoddá...

(Én 34 éves vagyok, és szerencsére a mai napig is mindent megbeszélünk, "kibeszélünk" az anyukámmal, sőt, sokszor én segítek neki, hogy "trendi" maradjon (frizura, öltözködés...), és jókat pörgünk közben.)

2009. máj. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Szia én ennyi idősen borotváltam le először, és hozzáteszem, hogy az utolsók között voltam az osztályból, a többi lány már csinálta. Nekem sosem szólt ilyenbe bele anyukám. Nem is értem a tiédet :( Az előző válaszoló jól írta, mond neki, hogy neked ez mennyire kellemetlen, de ha így sem, lehet az elsőnek is igaza van, csináld meg és kész.
2009. máj. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
91%
Csináld meg és kész. Az első adott jó választ, nem kellett volna leugatni. Gondolom nem nézi egész nap a hónaljadat. Ha mégis észreveszi, megmondod, hogy zavart, meg ciki, és kész.
2009. máj. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim válasza:
96%

Mondd meg neki, hogy nem abban az időben élünk mint akkor amikor ő volt ugyanennyi idős.. és ha leborotválod akkor nem nő gyorsabban a szőr, csak azért kelti azt a hatást, mert a szőrnek a tetejét a borotva durván vágja le. De semmi más.. az én anyukámmal először akkor csináltuk amikor egy tánc fellépésünk volt, és spagettipántos szép ruhánk volt,és az úgy elég gáz lett volna ha úgy marad.. mondtam anyukámnak h ez így elég ciki, és először ő megcsinálta, utána már én csináltam magamnak..


Meg azt is mondhatod anyukádnak, hogy így nem szívesen veszel fel pántos pólókat, meg ilyeneket..

2009. máj. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
92%
Emiatt nem fogtok összeveszni, leborotválod és kész, megszokja. Ennyi idősen már mindenemet borotváltam. Észre sem vették.
2009. máj. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem addig fölösleges borotválni, míg nem látja senki. Majd nyáron, a strandra, vagy ha ujjatlan felsőt veszel föl. Addig meg próbálj úgy öltözködni, hogy ne látszódjon ki.

Én 15 éves már elmúltam, mikor először leborotváltam. Addig se olyan ruhám nem volt, se strandra nem jártam (Balatonnál meg nem izgatott, hogy ki lát, családi nyaralónk volt, és sok barátunk :P)


De ha mindenáron le akarod borotválni, akkor egyszerűen csak állj a sarkadra, és mondd neki, hogy vérciki, ha látszik a szőröd.

2009. máj. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat
2009. máj. 10. 12:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!