Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anyukán nem engedi hohy...

Anyukán nem engedi hohy leborotváljam a hónaljamat. Mit tegyek hogy megengedje vagy hogyan szedjem rá? 13éves vagyok

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 09:39
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%

Látom a sok szúrós hónajú nőci lepontozott. :P


Szerintem vegyél egy epilátort, ha még nincs. Az a legolcsóbb, egyszer kell megvenni és évekig is jó. A gyantáztatás elég drága. Az epilátort tudod használni combra és karra is. :)

2009. máj. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
Az epilátor megéri, de nem hiszem, hogy 13 évesen van rá ennyi pénzed. Anyukáddal kéne megbeszélned, de láthatóan nem túl együttműködő.
2009. máj. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is borotvát használtam, első héten szúrt csak, aztán már hozzászoktam és semmi gond nem volt. Mindig használj utána rá valami nyugtató krémet.
2009. máj. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%
Én a gyantát vagy az epilátort javaslom, mert ezek tövestől szedik ki a szőrszálakat, így időről időre gyengébb szálak nőnek vissza. Egyik sem kellemes, sőt eléggé fáj, de megéri. A borotva nem fáj - hacsak nem vágod meg magad - de erősíti a szőrszálakat és gyakrabban kell csinálni, mint az előbbieket. Mivel az epilátor nagyobb kiadás (ha már veszel, érdemes valami jobbat venni), ezért inkább a gyantát javaslom. Inkább kozmetikus csinálja meg kezdetben, aztán magadnak is megpróbálhatod.
2009. máj. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim válasza:
100%
Talán magyarázd el Anyudnak a higiéniai szempontokat! A szőrszálakon megülő izzadságcseppek bizony nem illatosak! No, meg a látvány sem szép! Mindezt "hiszti" nélkül, felnőttesen! Érvelj, nem kell összeveszni vele! Sok sikert!
2009. máj. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%

Mondd hogy az osztályban mindenki szőrtelenít. És ez társadalmi elvárás. Rám ez mindig hat.

Most érdemes elkezdeni epillálni, még gyenge, és megszokja, nem fog megerősödni. Saturnban 3999 most eg yepillátor, kérj egy ilyet! Mondd hogy csúfolnak különben. Torna órán.

2009. máj. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
köszi VÁLASZOKAT
2009. máj. 12. 16:59
 28/41 anonim válasza:
100%
Tedd meg es kessz!akar hogyan is az anyukad,de ebbe beleszollasa nem lehet,mond neki ne legyen mar ijen maradi.Ma mar cikinek tartom ha valakinek ott "log" a szore,akar alul,akar felul:-)
2009. máj. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

am de miert nem engedi?

en megse kerdeztem es leborotvaltam 13 evesen na m1

nem is kell megkerdezni

2009. máj. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%
Tudatosítsd benne, hogy a szőrszálakon telepdnek meg a baktériumok, és emiatt tud elég izzadtságszagod lenni, hiába használsz különböző izzadásgátlókat. Biztosan csak aggódik, hogy ne erősödjön meg a szőrzeted, vagy a borotvától fél. (akkor csinálja meg ő neked). engem is zavarna a helyedben.
2009. máj. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!