Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anyukán nem engedi hohy...

Anyukán nem engedi hohy leborotváljam a hónaljamat. Mit tegyek hogy megengedje vagy hogyan szedjem rá? 13éves vagyok

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 09:39
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
96%
De mivel indokolja, hogy miért ne szőrtelenítsd? Mondd el neki, hogy ez neked kellemetlen, kínosnak érzed és nagyon jó lenne, ha segítene neked ebben. Menjetek el együtt kozmetikushoz vagy csináljátok meg együtt.
2009. máj. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
85%
Most lehet, hogy kicsit morbidul hangzik amit írok, de engem a hónaljszőrzet mindig a fanszőrzetre emlékeztet! Éppen ezért tartom illetlenségnek (sőt gusztustalannak), hogy másokra kényszerítsem a látványát, meg egyébként is kinek mi köze hozzá, hogy nekem OTT milyen lehet!!!...
2009. máj. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:

hát aztmondja hogy azért nem engedi mert utána szúrni fog. ez lehetséges? amúgy köszi a választ

utolsó válaszoló:mindenki magából induljon ki te ís és én is

2009. máj. 10. 13:07
 14/41 anonim ***** válasza:
83%
Igen, szúrni fog. De ha zavar a szőr, akkor borotváld le. Ehhez neki nincs túl sok köze. Még fiatal vagy, jelenleg elég borotválnod, megmondhatod neki, hogy majd pár év múlva átválthatsz gyantára vagy epilátorra. Esetleg használj szőrtelenítő krémet, utána állítólag kevésbé szúrsz. De ez a szúrás sem olyan szúrás, semmi extra. Ha anyukád nem érti ezt meg, akkor menj el és vegyél borotvát, és csináld meg magadnak. Meg fogja tudni, leellenőrzi a hónaljadat? És ha megtudja, akkor mi van? Azért mert ő szűklátókörű neked nem kell szenvedni. Majd megérti, lehet, hogy kicsit lassú.
2009. máj. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
73%
az én javaslatom, ne borotváld, hanem gyantázd!!! ha újra kezdhetném 13 éves koromtól a szőrtelenítést, a borotva felé sem néznék, most meg olyan szőrös vagyok, hogy (kis túlzással) egy majom elbújna mellettem szégyenében... hidd el, havonta egy kis fájdalom, és későbbi életedben sok szenvedéstől kíméled meg magadat, arról nem is beszélve, hogy eleinte a borotvától szép sima lesz, de 4-5 év múlva már ott fogsz tartani, hogy reggel leborotválod, és este már borostás lesz... a gyantától meg 4-5 év múlva a fele ki fog kopni!
2009. máj. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
72%
Csináld titokba.Úgyse fogja a hónaljad nézegetni.
2009. máj. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
96%

Kedves Kérdező! Kár, hogy nem vágtad a válaszomat, hogy így lepontoztad, ha figyelmesen elolvastad volna, akkor láttad volna, hogy melletted szóltam... Never mind!

Én magam kb. 25 éve kezdtem borotválni a hónaljamat, nem szúr, régen se szúrt (bár már évek óta gyantáztatom), de ha mégis attól tartasz, akkor mérlegelj, hogy a 2 rossz közül melyik a jobb (szőr kontra szúrás)...

2009. máj. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván szúrni fog egy idő után, ahogy nő vissza a szőr. Akkor újra szőrteleníteni kell. De ahogy előttem is sokan írták, folyamatosan csökkenni fog a szőr mennyisége és gyengyül is. A gyantázás sokkal jobb, mint a borotva, de eléggé fáj. De nem értem az anyukád hozzáállását. Én biztos megengedném a lányomnak. Bár jelenleg csak egy fiúval büszkélkedhetek, ott viszont ez nem volt kérdés. :-)
2009. máj. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
36%

Szia!

Szerintem ne borotváld, mert nagyon, nagyon csúnya lesz utána. Gyantáztatsd le vagy szedd ki epilátorral. Megértem hogy anyukád nem engedi, en sem engedném a lányomnak hogy elcsúfítsa magát!!! Gondold meg nagyon!! Én mindig is gyantáztattam, egyszer sem borotváltam és bármikor fel merem emelni a karomat, mert tudom hogy bársonyos és puha!!!! És elég két hetente gyantáztatni!! Más meg reggel leborotválja és estére vagy másnap reggelre visszanő!!!! Ne kezd kel, mert érdes lesz és nagyon csúnya!!!

2009. máj. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
köszi melyik a jobb? egy kezdő számára a gyanta a borotva vagy az epilátor?
2009. máj. 10. 17:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!