Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Szabad még tovább...

Lányok! Szabad még tovább edzenem, vagy ez túl sok már így is?

Figyelt kérdés

Lány ismerőseim szerint túl nagy a karom, meg ez már nem esztétikus, pedig én szeretek edzeni a sportért is, de evvel elbizonytalanítottak...

Van egy hülye kép rólam(fogkrém a mérték:))21/F


[link]


2011. máj. 20. 09:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A kép nem mutat túl sokat. Azt tanácsolnám, h a negatív kommentekkel ne foglalkozz. Amennyiben te így teljes mértékben jól érzed magad, és az önbizalmad, önértékelésed a helyén van akkor elég. Amennyiben ez nem így van és ezen agyalsz, mert számomra ez jön le a kérdésedből... akkor hajrá tovább, de csak okosan. Az egészség fontosabb.
2011. máj. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

hányas a karod mert mar elmondtad parszor mien iszonyat nagy meg nemférsz a ruháidba, csak azt nem mekkora.

mert igy képről saccolva nekem nagyobb van csak rajtam nincs 15kilo felesleg kisapám, na gyurjal még egy kicsit

2011. máj. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem is vagy izmos. A mellkasod egyáltalán nincs kidolgozva csak a háj lóg rajta..
2011. máj. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ez pont jó nekem.

21/L

2011. máj. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
minek ott az a fogkrém???
2011. máj. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azt hittem, hoy legalább már egy fél tóth dani vagy, de ááá ez még lóf@sz, és nem ártana beszálkásítani.
2011. máj. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!