Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Szabad még tovább...

Lányok! Szabad még tovább edzenem, vagy ez túl sok már így is?

Figyelt kérdés

Lány ismerőseim szerint túl nagy a karom, meg ez már nem esztétikus, pedig én szeretek edzeni a sportért is, de evvel elbizonytalanítottak...

Van egy hülye kép rólam(fogkrém a mérték:))21/F


[link]


2011. máj. 20. 09:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

szerintem pont jó.. ne nagyon akarj már nagyobbat, de ez még belefér. de ha jól látom, a felsőtested annyira nincs kidolgozva. szerintem foglalkozz azzal is picit, vagy picit többet:)

17L

2011. máj. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem már ez is sok
2011. máj. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
Lehet tovább edzeni,max szálkásítasz.Van mit szárítani..:)
2011. máj. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok szakértő, de mintha a felsőtested nem követné a karodat. Ha egyenletesen izmosodsz, abból nem lehet baj, a csajok általában szeretik a férfias férfiakat. Persze azért nem kell túlzásba esni, de a túlzásba eséshez durva extremitások szükségesek (szerek + NAGYON sok célzott edzés).
2011. máj. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

sok a fejed....XD ez lófax....mekkora bickód?! 38-39 es?!

XD

kicsi, szal gyúrmázz még, és mellre sem ártana, utána meg szálkásíts le mert zsíros vagy.

2011. máj. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%
Ahogy előttem is írták,ezzel nem lenne semmi gáz,még bőven nőhet is,csak nagyon zsíros.És ez így nagyon nem nézki jól.Hidd el egy kigyúrt szálkás test minden csajnak bejön.Viszont a nagydarab zsírgombóc,nem igazán.
2011. máj. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Bőven gyúrjá még, mer semmi pillangód, meg csukjád nincs. Vállad nem rossz, bicepszre szálkásíts. Kardiózz kicsit.
2011. máj. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Gyúrunk vazzeg? Gyúrunk?

Ne a lányoknak gyúrjál, hanem "magadnak". Ha elértél egy eredményt, akkor nem csak egészséges, hanem magabiztos, és kiegyensúlyozott leszel. Ez a legtöbb nőnek tetszik, és meg fogod találni a párod.

Amúgy a nők sem egyformák, van akinek a vizisikló alkat tetszik, vagy az olyanok,akiknek a válla olyan, mint a golyóstollbetétnek.

Nem lehet minden srác meztelencsiga testfelépítésű.

Persze nem kell tulzásba vinni, nem kell "kokszolni", ha nem akarsz versenyző, vagy benga állat, dupla telefonfülke lenni. Szerintem az felesleges.

Legyél olyan, hogy te jól érezd a bőrödben magadat. Inkább szálkás mint zsíros, de főleg arányos. Van az embernek vádlija, alkarja, hasa is. Az ember nem csak kar.

2011. máj. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Igazatok van köszi a véleményeket, de amíg nincs mit, addig max. halat szálkásíthatok, tehát én szívem szerint felszednék még a mellre meg hátra, de a karom tényleg elég nagy(kb alig férek bele a ruháim felébe) és zsíros+csuklyám is, pedig a hasam még kockás maradt de persze azon is van mit dolgozni..


Csak akkor jönnek a túl eres vagy megjegyzések, de ez gondolom a szálkásítással jár:)..184/87 vagyok most

2011. máj. 20. 10:23
 10/16 anonim ***** válasza:

Még folytathatod. Sőt! Formáld.


19/L

2011. máj. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!