Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szabad minden nap edzenem otthon?

Szabad minden nap edzenem otthon?

Figyelt kérdés
Nem annyira komoly de egykezes súlyzóval gyakorlatokat végezni háromfejü karoziomra meg vállra.Fekvőtámaszokat és felüléseket.Hátgyakorlatokat gerincferdülés maitt stb...Nincsenek kondi gépek hanem ezekkel elvégzem.Minden nap csinálhatom?Nyárra eredményt akarok meg valahogy élvezem is és csinálnam ha bírnám egész nap!
2010. márc. 16. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Mielőtt válaszolnék elmondanád hogy pontosan milyen súlyaid vannak otthon és mit értesz eredmény alatt?
2010. márc. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nem nem szabad:D jó viccen kivül edzhetsz...csak sztem a kondi terem hasznosabb...de ha otthon akarod csinálni akk iktas be futást.


pl elmész 30 - 45 percet futni


jah is mien eredményt akarsz? tömegnövelést vagy szálkásítás?

2010. márc. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. 166 cm és 55-56 kg vagyok

14/F


2.Szálkásítani nem nagyon hanem inkább nagyobb izmokat meg erősebb legyek.Most megyek 1.be gimibe hogy ne szivassanak annyira.Már valami alap van de nagyobb kart,kockásabb hasat,szélesebb válat,nagy mellizmot akarok.Kajálással nincs gond egész nap zabálok :P

De egyébként azért tettem fel kérdést.Sok helyen,láttam hallotam hogy hagy ki 1-2 napot 2 edzés között és másra edzek pl 1ik edzésen mell-hát-has másikon kar-váll-láb ilyenek.De én minden nap szeretnék minden csinálni.

2010. márc. 16. 18:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Először is kezdeném ott, hogy én is otthon edzek 1., Nincs időm kondi teremre 2., pénzem se nagyon van. 17 éves vagyok 185 cm 83 kiló szálkás izom bár én a génemnek köszönhetek sok mindent. De ez nem azt jelenti, hogy megvagyok magammal elégedve mert nem csak mondom. És aki azt mondja, hogy kondi terem nélkül nem lehet rajtad normális izom azt csapd le:D mert én azt tenném. Szerbusz.
2010. márc. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hali!

Igazad van de nem csapom le meg nem is tudnám mivel tényleg így is lehet eredmény othhon de konditerembe nagyobbat érhetsz el.De ha sokat foglalkozok otthon akkor simán elérhetek eredményt max hosszab idő alatt!

2010. márc. 16. 21:26
 6/7 anonim ***** válasza:
elérni elérhetsz, persze de ne várd hogy te leszel a következő Mr. Olimpia.... am ha egész nap bírnád csinálni akkor érdemesebb lenne plusz súlyt venni, gondolom szerelhető egykezesed van, és akkor jobban megdolgoztatni az izmaidat....
2010. márc. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ezaz hogy nem bírom egésznap.De ha bírnám csinálnám :D

De úgynézki inkább minden 2. nap edzek mert kell pihenő izmoknak!

2010. márc. 17. 15:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!