Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan, milyen módszerrel...

Hogyan, milyen módszerrel lehetne lefogyni ilyenre? (Kép)

Figyelt kérdés

[link]


az alkatom hasonlít a baloldali képhez, és szeretnék hasonlóan kinézni, mint a jobb oldali. Mivel lehetséges ez?


2011. máj. 19. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
OFF: Bocsi ez engem is érdekelne.
2011. máj. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sportolj, mondjuk lábra fuss, meg találsz sok olyan gyakorlatot, amivel pont azon a helyen tudsz fogyni. hasra a legjobb a felülés, naponta növeld egy kicsivel a számát. étkezz egészségesen, sok zöldség-gyümölcs és víz... és nem kell éhezni, mert az hülyeség, inkább mozogj ahol csak tudsz. például mozgólépcső helyett inkább fuss fel a lépcsőn :D vagy ha mondjuk van kutyád, ne csak ő mozogjon, hanem te is ;) hajrá! :)
2011. máj. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok mozgás, kemény fogyókúra, speckó kezelések, stb. A 4 hónap nekem irreálisnak tűnik.
2011. máj. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jó, nem négy hónap alatt, de szeretnék látható változást az egyetem kezdetéig...
2011. máj. 19. 16:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor már ma menj futni.


Minden nap igyál sok-sok vizet.


Este csak fehérjedús vacsorát egyél (joghurt, túró...).


Kerüld az olajos ételeket, az ebéded főzve, párolva, grillezve vagy olaj nélkül sütve (pl. sütőzacskó, jénai..) készüljön.


Teljes kiőrlésű pékárut fogyassz és minél kevesebb cukrot.


Inni csak vizet és zöld teát igyál (cukor nélkül).


Emellett mozgás mozgás mozgás. Nem lehetetlen ez 4 hónap alatt sem, csak akkor tényleg kezdd el és csináld rendesen.


Pl. most.

2011. máj. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Alkati kérdés..Szerintem a 2 képen nem ugyanaz az ember van..amugy meg egyszerű a válasz: SPORT.SPORT.SPORT.
2011. máj. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem látok sok kiló különbséget a két lány között, csak az egyik fehérebb, a másik barnább. :D

Én ennyi kilótól amennyi köztük van pár hét alatt meg tudok szabadulni biciklizéssel és diétával.


Ja ás nekem egyáltalán nem tetszik a második, deszka és a combja is görbe a másik csinosabb szerintem, csak hát a színe...

2011. máj. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én olyan vagyok mint jobb oldali,viszont úgy akarok kinézni mint a baloldali:/ csak nem tudok sajnos hízni:/
2011. máj. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!