Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jobb lett az alakom?

Jobb lett az alakom?

Figyelt kérdés

Régebben feltettem egy kérdést akkor ezeket írták, azóta tornázom meg odafigyelek, hogy mit eszem.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..


Most ilyen:

[link]


2011. márc. 18. 10:28
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
71%
Annak aki linkelt: mindenkinek más a csinos! Meglepődnél, ha rájönnél, hogy 10-ből legalább 4 pasi a kérdezőt választaná inkább, mert nőiesebb, mint pl. a csontos Dukai Regi...
2011. márc. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
71%

Már nem azért de a kérdező már most is vékony! Olyan meg sosem lesz, mint az utolsó linkelt képek, méghozzá azért nem mert eleve más a genetikai alakja! Pont olyan vékony ő is, csak neki inkább körte alakja van, mint homokóra, azt pedig nincs az a diéta vagy torna, ami megváltoztassa -.-


Kérdező: Csini vagy, szerintem ne sanyargasd tovább magadat, de a torna maradhat, hogy egészséges legyél, mert ugye nem csak az alakunk miatt kell mozogni :)

2011. márc. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én nem pontoztam le senkit!!!!
2011. márc. 19. 13:06
 24/34 anonim ***** válasza:
ügyi vagy:D
2011. márc. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Szia!


Gratulálok, sokat változtál! Csak így tovább:)

2011. márc. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
37%

Bocsánat de én meg azt nem értem hogy miért írjátok hogy sokat változott? Egyáltalán nem nagy a változás, és hangsúlyozom, nem azért mert nem lett csinos, hanem azért, mert már eredetileg is az volt!

Nem vékony, de nem is lett az, viszont telt sem volt, teljesen átlagos csini alak volt és a frissebb fotókon is az. Többször is megnéztem a képeket, mert nem láttam a mindenki által mondogatott húdenagy változást. Hiszen a combok szinte ugyanazok, a has meg az új képeken nem látszik hogy mekkora hiszen szemből van a fotó....


Kedves kérdező, csinos vagy és az is voltál, de nem látok változást csak icipicit, ami természetesen nagyon jó dolog, de első képeken is csinos voltál!

2011. márc. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
nyilván csak önbizalomnövelésnek tetted fel a kérdést, de nem baj, megérdemled :) Csak így tovább, még kb olyan 5 kg-ot fogyj szerintem és nagyon csini leszel
2011. márc. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy! :)
2011. márc. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

Az alakod jobb lett, hiszen szemmel látható a változás, de ha komolyabban vennéd az étkezést akkor 3 hónap alatt sokkal látványosabb lehetett volna az átalkulás.


Itt egy előtte utána és milyen lehetne kép rólad:


[link]


Itt pedig tanácsok a tudatos női táplálkozásról/diétáról.


[link]


[link]


[link]

2011. márc. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, utolsó ezt hogy csináltad??
2011. márc. 21. 15:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!