Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyen jobb alakom?...

Hogyan legyen jobb alakom? Ill. feszesebb? lent

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. 2 éve eléggé lefogytam, majd kb fél év alatt visszahíztam(10kg) azóta eléggé löttyedt lettem, striák és narancsbőr jelentek meg. viszont most még nem túl feltűnő, úgyhogy szeretném most megelőzni, hogy csúnyább legyen. most 172/57-58 kg vagyok. nem zavarna ha híznék még, de inkább erősödni, feszesedni akarok. fogyni viszont semmiképp.

amit mostanában beütemeztem: hideg-meleg váltózuhany, sok víz, mindennap tornázok, próbálok sok gyümölcsöt, zöldséget enni. emellett viszont eszek hízlalósabb kajákat is (tészták, édesség, kenyér, stb.)

szerintetek mit tehetnék még ezeken kívül? akármilyen tippetek van szívesen fogadom. köszi:)


2011. júl. 7. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:

A zuhi jó ötlet és az is,hogy sok folyadékot iszol.

Én is narancsbőrös vagyok,pedig sokat mozgok,tornázok.Megkértem a barátom,hogy minden nap jó erősen fésülje ott a combom ahol a narancsbőr van(fokozza a vérkeringést)és ez segített,már kevésbé látszódik.

2011. júl. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi:) jahigen. én erre anti cellulit kefét használok. bár nem tudom, hogy azt szárazon kell-e vagy testápolóval...:/testápolóval szoktam
2011. júl. 7. 17:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom,de biztosan nem árt a tetápoló vagy valami celluit elleni kence...bár nem tudom használnak-e valamit.
2011. júl. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

cellulit*

:)

2011. júl. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!