Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jobb lett az alakom?

Jobb lett az alakom?

Figyelt kérdés

Régebben feltettem egy kérdést akkor ezeket írták, azóta tornázom meg odafigyelek, hogy mit eszem.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..


Most ilyen:

[link]


2011. márc. 18. 10:28
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát, látszik, hogy csináltál valamit. Már a combjaid sem érnek össze annyira. Hasból is meglátszik azért.

Csak így tovább. :)

2011. márc. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

köszi a választ

ez már vékonynak számít vagy még nem?

2011. márc. 18. 10:37
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Határozottabban jobb lett! Látszik, hogy odafigyelsz, kezd egyre inkább homokórára hasonlítani az alakod! Csak így tovább, és nagyon csini leszel. Nem mintha kövér lennél, de ha tovább tornázol, és odafigyelsz bomba alakod is lehet.

Ügyes vagy! Kitartás!

2011. márc. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
93%

Igen, jó lett az alakod.

Fogyni már nem kell, maradhat csak a torna!


Gratulálok, nagyon ügyes vagy!

2011. márc. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne ennyi kitartásom. :O Határozottan jobb lett, csak így tovább! :)
2011. márc. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
41%
Hát a vékonytól még messze vagy, de jobb lett az alakod, úgyhogy ne add fel. :)
2011. márc. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal jobb!!
2011. márc. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nagyon csinos lettél és itt tényleg állj meg a fogyással, csak tornázz, hisz az egészséges és formáz, de ha tovább fogysz nem lesz jó. Azért írom, mert nekem is ilyen alakom van. Te felül tűnsz erősebbnek, mert keskenyebb a csípőd és hiába fogysz, mindig is ez az arány marad, csak a lábad lesz vékonyabb, ami pedig már nem lesz szép a felsőtesthez viszonyítva. Na alényeg, hogy így arányos vagy! És nagyon ügyes!!!
2011. márc. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

kérlek mond el, azóta min változtattál, mert nagyon nagy a változás szerintem:D sokkal csinosabb lettél, kb olyan vagyok most, mint te az első képeden, és fogalmam sincs hogyan vágjak bele, de nagyon biztatónak tűnik a mostani képed. Miket csináltál? milyen gyakorlatok, milyen gyakran, étrenden is változtattál?

bocsi az ennyi kérdésért, de tényleg szeretnék már valamit kezdeni,remélem válaszolsz.:)

2011. márc. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok :D
2011. márc. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!