Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok veletek is szokott...

Lányok veletek is szokott ilyen lenni?

Figyelt kérdés

Mostanában mikor meglátok egy szép lányt van,hogy csak úgy nézem a képét,és csodálom,hogy milyen szép..Bárcsak én is ilyen szép lennék.. Vagy bárcsak hasonlítanék rá..


Veletek is szokott ilyen lenni?


2011. márc. 8. 19:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

persze hogy van ilyen... sőt, mindig.....

14/l

2011. márc. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nincs. Egészséges önbizalmam van, semmi több.
2011. márc. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
de még mennyire:((
2011. márc. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
14/L
2011. márc. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze megállapítom, hogy szép, de max a haját vagy a sminkjét lesem el és kipróbálom itthon. Amiből persze sose lesz ugyanaz, mert már jár az agyam és pl. az ő sminkjére alapozva kitalálok valami tök újat. De így külsőre, hogy pl. de jó az alakja régen volt, ugyanis annó mázsán fölül voltam. És megelégeltem, hogy csak álmodozok, hogy bárcsak, bárcsak és elkezdtem tenni érte.
2011. márc. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
50%

én csak magamat tartom csúnyának,nem értem miért szoktam divatbemutatózni meg modellkedni...

Néha kövérnek is érzem magam pedig táncos vagyok...

2011. márc. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Sajnos elő szokott fordúlni velem is,de azt keresem hogy bennem mi van ami benne nincs.Így aztán döntőre jutok,hogy minden ember más :/
2011. márc. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!