Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Veletek is szokott ilyen lenni?

Veletek is szokott ilyen lenni?

Figyelt kérdés

Hogy láttok valakit, és annyira szépnek láttjátok, hogy csak néztek, hogy valaki hogy lehet ennyire szép?

Pl. én teljesen elégedett vagyok magammal, de most megtaláltam ezt a lányt a youtubeon ( http://www.youtube.com/watch?v=K36icaOgvFI ), és nem is az, hogy irigykedek, hanem inkább csodálom, vagy nem is tudom:]

Veletek van ilyen?


2011. jún. 5. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
A sminkelés előtti állapota is tetszik?:D
2011. jún. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
persze:] olyan szép... na de nem ez volt a kérdés:D
2011. jún. 5. 18:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a kisugárzás ami sokat nyom a latban,az vetül kivülre.Az ami megofgja az embert és azt mondja ebben lányban/fiúban van valami.

Vannak akik természetesen smink nélkül is szépek azokat irigylem a leginkább.

2011. jún. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem meg egyáltalán nem szép... ezzel a sminkkel meg úgy nézki mint egy panda...
2011. jún. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem is kcisit túlzás kb 10 évett dobott rajta h hátrányára azt nem mondanám de..nekem sosem tetszett a sok smink.
2011. jún. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megnéztem az egész videót, és vártam hátha szebb lesz, de nem lett... Most velem van baj?
2011. jún. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!