Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tartós szemceruza? Sokat...

Tartós szemceruza? Sokat kipróbáltam de 4 óra alatt elkenődik. Veletek is így szokott ez lenni? Milyen márkájú tartós szem cerkák vannak 1500 ft körül?

Figyelt kérdés
2008. dec. 26. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam eddig az összes szemceruza elkenődött pedig eléggé jó minőségűek voltak.Én szemhéjtust használok az viszont nem kenődik el:)
2008. dec. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és az milyen márkájú?
2008. dec. 26. 17:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem van egy szemceruzám, (pontosabban már 2 db van belőle :)) ami egész nap nem kenődik el. Este is alig tudom leszedni. Többen dicsérték, hogy milyen jók a színei, és hogy mennyire szép, és kicsit sincs elkenődve. Mindenki kérdezget, megállítottak már többször is ha vásároltam, hogy milyet használok :DDD

Oriflame-ből rendelem, a neve: Visions V* szemkontúrceruza duó 1,4 g

1199- Ft jelenleg.

Nekem a Tom & Jerry van, zöldes és rózsaszínes. Szerintem a többi színű is ugyanilyen, bár azokat még nem próbáltam.

Nekem nagyon jó ez a ceruza, nem tudom, mi miatt van de nekem tényleg soha nem kenődik el, akár 12 órán át is tart, és utána is csak egyszer át kell húzni a szín miatt. A legtöbb egyébként nekem is lefolyik.

2008. dec. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálom, hogy kihúzom ceruzával nem túl erősen, rá miss sportys tus, (világoskék a teteje, alja fekete) , és így tuttijó:)
2008. dec. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!