Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Veletek is szokott előfordulni...

Veletek is szokott előfordulni ez a félálom dolog?

Figyelt kérdés
Nagyon gyakran előfordul velem, sőt még ijesztő is. Úgy szokott történni, hogy mintha valaki felakarna ébreszteni, és rángat közbe, és nem tudok egyből reagálni, pedig annyira valóságosnak tűnik és akkor felébredek teljesen... persze nincs ott senki de ilyenkor rendszeresen leelenőrzöm, hogy be vane zárva az ajtó, addig nem tudok nyugodtan visszaaludni. Az a sejtésem, hogy a háttérben valami pszihés ok lehet, de nem tudom hogy mi, mivel nem kell félnem senkitől vagy ilyesmi és eléggé idegesítő dolog :( szóval kellemetlen
2011. okt. 13. 10:57
 1/4 anonim válasza:
Velem is szokott ilyen lenni.
2011. okt. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem olyan gyakran, de azért velem is előfordul. Csak engem nem rángat senki. Velem olyan szokott lenni, hogy én is egészen éber vagyok és tisztában vagyok azzal, hogy éjszaka van és az ágyamban fekszem, csak azzal nem, hogy nem vagyok ébren. És ilyenkor mindig úgy látom/érzem, mintha valaki állna az ágyam mellett és nézne. Ez a valaki volt már ember, földönkívüli, kísértet, ördög és angyal is. Nem úgy néznek ki, mintha bántani akarnának, de én mégis mindig megijedek tőlük, és ijedtemben mindig felébredek. Én sem tudom, mi lehet az oka, de szerintem egyszerűen csak az, hogy túlságosan élénk a fantáziám.
2011. okt. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
aha.. nem tudom mi az oka.. a fáradtság v stressz.. sztem nem magától jön csak úgy, a héten is előfordult párszor, ha súlyosabb lesz segítségért fordulok, így még viselem.
2011. okt. 16. 20:41
 4/4 anonim válasza:
Nekem is van ilyen. Nem sűrűn d evan. Lefekvés után mikor próbálok elaludni és már majdnem de akkor valami történik amire nem emlékszek és akkor megrándulok. a múltkor megfejeltem az írőasztalt...
2011. okt. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!