Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi ez az érzés?! Segítség!...

Mi ez az érzés?! Segítség! Nálatok nem szokott ilyesmi előfordulni?

Figyelt kérdés

főleg valami olyasminál szokott előfordulni amit nagyon szeretek,nem tudom megfogalmazni,de megpróbálom.

szóval. például van egy film:a twilight és többi kötet.nagyon szeretem ,és ha rágondolok akkor ilyen különös érzés fog el,rajongás és izgatottság.

a harry potternél is,ha meghallom a theme songot(tudjátok mire gondolok) akkor egyből elkezdek izgatott lenni és nagyon nagyon izgatott leszek.

illetve volt még egy ,a madonna koncertnél,az egyik osztálytársam ment,felhívott és úgy adta le a koncertet,annyira izgatott voltam,és nagyon az voltam.

veletek nem szokott ilyen előfordulni? valaki írja körül ha neki is van ilyenje.Ez egészséges amúgy?


2010. júl. 5. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek van ilyenje. Én az Oroszlánkirállyal vagyok így (megvolt a nevetés, egészségedre) :)
2010. júl. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
dejó8)
2010. júl. 5. 17:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Velem ez most van...Szerelmes vagyok és az valami ilyesmi...

Amúgy rajongásnak hívják...És szerintem nem egészséges. Mert ezek tárgyak, kitalált dolgok. Olyanok, amik elérhetetlenek.

Bár igaz és túl reális vagyok...De ez az én véleményem.

2010. júl. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
megvolt a nevetés, köszi(: XD Amúgy szerintem ez egyszerű (fokozott) rajongás :) és ettől még normális vagy.
2010. júl. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!