Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az emberek gunyosan néznek...

Az emberek gunyosan néznek rám az utcán, mindenki lenéző velem, pedig nem ártottam senkinek talán a külső miatt?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, szőke haju mondhatni vékony...és a lányok többsége tisztára ugy néz rám, h na most odamegyek és megverem dehogy miért? ésmár nagyon idegesitő:( szerintetek miért van ez?
2009. febr. 18. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
nem lehet hogy csak te magyarázod be magadnak???
2009. febr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
NEM!
2009. febr. 18. 15:57
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
16 éves vagyok, lány és én is szőke hajú vékony. Az emberek szépnek tartanak általában. De én is így szoktam érezni a suliban meg az utcán és eléggé aggaszt a dolog. Nem lehet, hogy irigységből csinálják? Hogy öltözöl?
2009. febr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Suliba nemszoktma kihivóan! farmernadrág, csizma meg kabát!
2009. febr. 18. 16:51
 5/5 anonim válasza:
Én 16 leszek de én is szőke hajú vékony és én is ugyan ezt érzem biztosan a szőke vékony lányok átka ez.:)Amúgy engem is nagyon idegesít de legtöbbször oda sem figyelek mondjuk volt hogy be is szóltak és elég nagy balhé lett belőle de próbálok úgy csinálni mintha nem is történne semmi.Ennél többet nem tudok csinálni én sem.
2009. márc. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!