Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számít a külső? Mindenki azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít a külső? Mindenki azt mondja h nem. Mégis arra mennek!

Figyelt kérdés
több kommentben is erről van szó h áá nem számít a külső.dehogyisnem eleinte. ki akar megismerkedni vagy összejönni egy olyan emberrel aki taszít? elsőre!
2010. máj. 7. 22:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Sztem számít a külső..annak is aki tagadja.

Teljesen igazad van h alapból nem is ismerkedünk meg olyannal aki taszít..meg sztem hosszútávon sem menne a dolog, főleg a szex olyannal aki nem tud felizgatni a látványával. A szerelem a legfontosabb, de nem cs abból áll egy kapcsolat h valaki milyen kedves, hogy szeretem. Sztem fontos a kémiai is.:P

De ez az én véleményem:D

2010. máj. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
A külső megfog, a belső megtart.. Mindenki a külső alapján ítéli meg a másikat először,hisz senki homlokára nincs ráírva,hogy : "eláll a fülem, fura az arcszerkezetem,de jól alkalmazkodom,megértő és becsületes ember vagyok"..
2010. máj. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon számít...


De azért van kivétel..most van egy srác aki aranyosan néz ki de nem jön be annyira(de azért nem csúnya) és annyira szeretem, mert megfogott a belseje. És annyira rossz mert mikor nem ismertem a belsejét ő járni akart velem és én elutasítottam de azóta sokat beszéltünk és annyira kedvelem..:( de ő már nem tudom..nem nagyon akar semmit..vagy csak nem mer lépni megint..:((


16L

2010. máj. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ez természetes, hogy számít a külső, de mondjuk az hogy nem az a legmeghatározóbb egyesek (érettebbek) számára. De a külső alatt leginkább az ápoltságot, tisztaságot érthetjük. Egy 100 kilós nő/férfi is lehet szép ha megfelelően ápolja magát és nem visszataszító.
2010. máj. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
jó de elsőnek nem tetszik később ha barátkoztok és esetleg beleszeretsz akkor már tetszeni fog hisz máshogy látod de nem is ez a lényeg:D hanem h az emberek alapból nem teremtenek olyannal kapcsolatot akik nem tetszenek nekik.külső alapján ítélnek és ez nem mindig jó
2010. máj. 7. 23:05
 6/21 anonim ***** válasza:
Számít a külső!
2010. máj. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Így van nagyon sokan tagadják, hogy áááá nekem neeem nekem a belső meg lökik itt az emberek a kedves nyálas dumát. De fontos a külső és számít a nőknek és a férfiaknak is.

Korosztálytól és tapasztalattól függetlenül.

2010. máj. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
számít
2010. máj. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

nem tudom :S

mostani barátom először nem is tetszett, csak 1 pasi volt a sok közül (2 m magas, ~110 kg, sportoló de kicsit pocakos ) elsőre nem fogodd meg a külseje. aztán a közös tesik és edzések alatt elbeszélgettünk és belészerettem.

2010. máj. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Jah, nem kell az álszent duma, igenis számít!!

18/l

2010. máj. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!