Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számít a külső? Mindenki azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít a külső? Mindenki azt mondja h nem. Mégis arra mennek!

Figyelt kérdés
több kommentben is erről van szó h áá nem számít a külső.dehogyisnem eleinte. ki akar megismerkedni vagy összejönni egy olyan emberrel aki taszít? elsőre!
2010. máj. 7. 22:57
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Számít.De én azt mondom, hogy átlagos kiscsajból is lehet bombanő.Persze ha már házasság van, akkor már inkább a belső számít.És elég szomorú,. hogy valakit elhagynak azért, mert elhízott.Ilyen esetben segíteni kellenne az illetőnek, hogy lefogyjon.Én se lennék csúnya emberrel, de sajnos kevés olyan ember van, aki külsőre belsőre szinte tökéletes.Meg jönnek ezek a dumák: Nem vezetheted a BMW - t kiscica.... A csaj: Megmondtam, hogy ne vegyél nekem 450 kalóriánál több kalóriájú kaját.De te mégis 452 kalóriájú kaját vettél.xD

Na, a lényegre térve: Mindkettő fontos.A belső és a külső is.

2012. ápr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!