Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Állásinterjú, segítsééég!? SÜRGŐS

Állásinterjú, segítsééég!? SÜRGŐS

Figyelt kérdés

Egy olasz gyorsétterembe jelentkeztem "team member"-nek, ami főként háttérmunka lesz a konyhában.

Szerintetek összefogjam a hajam az interjúra (mivel munka közben is össze kell majd és elég hosszú hajam van), vagy menjek leengedett hajjal, ha az jobban áll?

És mit válaszoljak arra a mumus kérdésre, hogy miért szeretnék pont ott dolgozni? (nyilván azért, mert egyetem mellett dolgoznék, és valamiből ki kell fizetni az albérletet)


2011. febr. 23. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogd össze a hajad,és mondj annyit,hogy azért szeretnél ott dolgozni,mert úgy érzed jól kiegészítenéd a csapatot...
2011. febr. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
...blablabla,én is utálom ezt a kérdést.Mikor lesz az interjú?sok sikert...
2011. febr. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Összefogott haj és őszintén mond el, amit leírtál. A töltelék dumákból a legtöbb munkaadónak elege van. Nekem bejött az őszinteség.
2011. febr. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg őszintén,hogy miért szeretnél ott dolgozni.Van köze annak amit tanulsz ehhez a munkakörhöz?Ha van, mondd,hogy jó szakmai tapasztalatnak tartanád stb.De ha tök mást tanulsz, elég átlátszó lenne, ha azt mondanád, hogy szeretnél minél több tapasztalatot gyűjteni az adott területen.
2011. febr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!