Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most mi történt? Miért van...

Most mi történt? Miért van ez? (azért írom ide mert tuti gyorsan kapok rá választ)

Figyelt kérdés
a léyneg h nemrég lett szúrva a piercingem(köldök) és 1 hete kb feltünt h nincs ott ahova lett szúrva hanemlejebb mintha szakadna kifele,de nem vérzik és nem is vettem észre h vérzet volna és h szakadt volna. a lényeh hnem fáj, nincs begyulladva,semmi.és nemtudom mi van most, alergiás tuti nem vagyok a piercingemre... nemtudom micsináljak s h mivan most:S
2011. febr. 21. 21:55
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

tegnap este gondolkodtam meg barátom is mondta h ő beleütött véletlen csak én erre nem emlékeztem, nem nagyon érdekelt meg azt tudom h igen a felsőm egyszer bele akadt.szal most úgy döntöttem h kiveszem beforr és újra szúratom, de akkor sebtapaszozom ha nem aszok...

Köszi a válaszokat

2011. febr. 22. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!