Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most mi történt? Miért van...

Most mi történt? Miért van ez? (azért írom ide mert tuti gyorsan kapok rá választ)

Figyelt kérdés
a léyneg h nemrég lett szúrva a piercingem(köldök) és 1 hete kb feltünt h nincs ott ahova lett szúrva hanemlejebb mintha szakadna kifele,de nem vérzik és nem is vettem észre h vérzet volna és h szakadt volna. a lényeh hnem fáj, nincs begyulladva,semmi.és nemtudom mi van most, alergiás tuti nem vagyok a piercingemre... nemtudom micsináljak s h mivan most:S
2011. febr. 21. 21:55
1 2
 1/11 tsz-tag ***** válasza:
0%
mosd ki a csipát a szemedből és nézd meg ujra hátha a helyére került
2011. febr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
már nem 1 szer megnéztem és nem csak én hanem az unokatestvérem is és neki is aza vélyeménye,de semmi jel annk h leszakdt volna, v is h lejebb szakadt volna...
2011. febr. 21. 22:02
 3/11 tsz-tag ***** válasza:
nem túl nehéz a fém? esetleg nyujtja a bőrt...
2011. febr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
norlis alap pc- nincs rajta semmi dísz,nem lógós, nem hinném h nehéz lenne. mit értesz azalatt h nyújtja a bőrt?
2011. febr. 21. 22:06
 5/11 tsz-tag ***** válasza:
súly alatt nyúlik a bőr...valami huzza lefelé. de nemértek hozzá
2011. febr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
és mit cisnáljak h en húzza? nncs másik pcm:S
2011. febr. 21. 22:10
 7/11 tsz-tag ***** válasza:
menj vissza oda ahol lőtték...ehez ő ért a legjobban
2011. febr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
kaptam ilyen seb kezeló krémet ha azzal kenem és begyógyul és vezsek kisebb nyergű piercinget akkor sztetek jobb lesz? vagy vissza fog nőni a bőr oda aova kellene?
2011. febr. 21. 22:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Kilökődés. Ha a test idegen, támadó testként értelmezi a pc-t, akkor lehet ilyen. Menj vissza kontrollra.
2011. febr. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem jól lett szúrva, vagy nem megfelelő a pc. Eldugott helyen csináltattad, ahol előfordulhat, hogy nem volt elég tapasztalt a piercer, esetleg elképzelhető, hogy nem orvosi fém piercinget tett be? Vagy nem volt megfelelően sterilizálva? Esetleg attól is lehet, hogy nagyon megtépted valamivel, pl ruha, és kiszakadt. De ha ilyesmi nem volt, akkor csak az előbbiek sajnos, ez esetben valószínűleg ki kell venned, és reménykedni kell, hogy nem marad csúnya heg utána. De sok esetben újra lehet szúrni, csak akkor rendes helyen csináltasd, rendes ékszerrel!.
2011. febr. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!