Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ronda, eres lábfejem van. Mit...

Ronda, eres lábfejem van. Mit csináljak, hogy szebb legyen?

Figyelt kérdés
Ronda,eres a lábfejem,és ráadásul még lúdtalpas is vagyok:(A lábujjaim se túl szépek,túl széles is a lábfejem,ahogy a kezem is nagy,és eres,hiába kenem mindig egyáltalán nem szép,nőies.Mit csináljak,hogy szebb legyen a kezem és a lábam??
2011. jan. 27. 16:28
 1/1 anonim ***** válasza:

régen olvastam ujsagban,h ha valakinek a szájával,lábval,vagy kezevel van bajd ,nem nagyon lehet segiteni,plasztikai beavatkozas nelkül.....

tudom nemsokat segitek ezzel,de gondoltam leirom...

amugy megelőzésképpen h a lábszárad ne legyen nagyon eres,ne tedd keresztbe a lábad,mert akk kitüremkednek az erek. de hogy a lábfejeden miert ,azt nemtudom..

2011. jan. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!