Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szivacs szerű cipő talptat be...

Szivacs szerű cipő talptat be lehet vonni valamivel, hogy tartósabb legyen?

Figyelt kérdés
Valami vegyszerre, vagy cipő műhelyi eljárásra gondolok. Az UGG szerű cipők talpáról beszélek.

2011. nov. 13. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem ezért sem tetszenek, meg nagyon bumfordiak rondák, inkább egy szoba mamuszra emlékeztetnek. Iszonyat gyenge minőség, nem éri meg azt a pénzt amit kének érte. Taláne gy cipészt kéne kérdezni, hogy tud-e rá rendes talpat tenni.

Nem tudom, hogy ennyire csámpásak a mai lányok vagy a cipő okozza a helytelen lábállást, de az ilyen uggokat hordók a cipő belső felén mind szinte az anyagon járnak, befelé esik a bokájuk, rossz rájuk nézni. Szóval nem csak ronda, hanem egészségtelen is.

2011. nov. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg lehet oldani, de olcsóbb, ha újat veszel, ha elkopik. Neked amúgy meddig bírja?
2011. dec. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2.5 - 3 hónap. De már inkább vettem más félét :)
2012. jan. 10. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!