Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért olyan fontos a külsö?...

Miért olyan fontos a külsö? Miert ez alapjan itelnek az emberek? és ez télleg igy van csak valaki mondja hogy nem nem de de de

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 17:51
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
a szépség relatív.
2011. jan. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

ha fura arcú, törpe akkor semmit nem tehet.

a kopaszság pedig nem hátrány, ettől még lehet vonzó valaki.

aránytalanság sem olyan gáz, bár nem tudom pontosan mire gondolsz. rövid lábak, keskeny csapott vállak, mint aránytalanság, vagy nőknél lapos mellűség még nem olyan nagy tragédia, hogy emiatt kinézzenek valakit.

2011. jan. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim válasza:

Hát persze nem... de.. azért. Ez így van, mert a külső megjelenés az első, legközvetlenebb tapasztalatunk a másik emberről. És van egy olyan mondás is, hogy minden ember a másik ember környezete.

Na most akkor ez mit jelent? Állandóan fodrászt, kozmetikust, meg legújabb divatot? Nem! Hanem 1. Legyél olyan külsőleg, amilyen belsőleg vagy. Annak öltözz, ami vagy. Ha hippi vagy, legyen a hajad raszta, a ruhád virágos és lóghat ratad a lehető leglazábban, hogy a nyári szellő...stb. Akkor az emberek látják, hogy ez itt egy hippi lány, na nekem pont ilyen kellene, vagy esetleg pont nem. Ha viszont az ellenkezője vagy, akkor az is látsszon, de lehetsz egy magadba zárkózott lény is, aki semmit se akar tudatni senkivel a külseje által, hát akkor... az is magánügy.

2. második helyre teszem, hogy az embernek annyira előnyösen kell kinézni, amennyire ez lehetséges anélkül, hogy önmagát megtagadná. Talán érthető. Van aki azt mondja, nem vagyok egy kirakatbaba, de muszáj úgy öltöznöm, ahogy elvárják...stb. Ezzel megtagadod önmagadat. Nem jó tehát. Vagy: ha lenne sok pénzem, gyönyörű ruhákat vehetnék, talán lopnom kellene... vagy más hasonló.. Na, ezzel is megtagadod önmagadat. Ha nem futja, nem baj. Látják, hogy ez egy szereény öltözetű, de kedves, magabiztos, mosolygós, intelligens, és azért amije van, az csinos rajta. Pont az ilyenek tetszenek nekem, mert én is hasonlóan vagyok, vagy mert nem a pénztárcáját szeretném meghívni egy kávéra - gondolhatja valaki. Tehát csak legyél magad. De ha belenézel a tükörbe, kellemes legyen a látvány. Ezt mindenki el tudja érni.

2011. jan. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Külső, külső, külső....


Ezt már annyiszor ki lett vesézve a történelemben.


Mi az, hogy számít a külső?? Ha egy büdös, borotválatlan pasi velem szembe jön mocskos, foltos ruhában, bűzlik a cigitől (vagy piától), az arca meg tele gennyes pattanásokkal, arra azt mondom, hogy IGEN számít a külső.


De ha jön egy pasi, normál, szolid szerelésben, ápolt fejjel (pár pattanás, seb teljesen belefér hisz nekem is van), nem szagos, sőt még a fogai is rendben vannak, akkor az főnyeremény. Testileg meg azért ne legyen 180 centivel 100 kg. Ennyi az elvárás szerintem.


Lányokról nem tudok szólni, mert nem érdekelnek.


20/L

2011. jan. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

18:08 vagyok megint

Tanúsíthatom, amit már előttem is leírtak, hogy a szépség relatív. Itt vagyok ugye pl. én. Fiatalabb koromban, amíg a csajok általában Brad Pitt-ért, George Clooney-ért, esetleg Keanu Reevs-ért rajongott, vagy hasonlókért, nekem ki jött be a legjobban? Bud Spencer. :)

2011. jan. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Én véleményem az,hogy nekem nem mindig az a szép ami másoknak. Ha egy pasi alacsony és kopasz de viszont ad a kinézetére valamit (szóval nem hanyagolja el magát) akkor nincs gond és ha persze nem egy tahó állat. De lényegében azért számít (szerintem) annyira a külső mert mostanság nem nagyon lehet megbízni az emberekben és az első dolog ami szembe tűnik az a külső és ha igénytelen("ronda") akkor nem öntünk bele egy cseppnyi bizalmat sem,viszont ha szimpatikus akkor igen.
2011. jan. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 Phoney ***** válasza:

Mert az emberek (jogosan) igénylik, hogy a megjelenéseddel próbálj valamit mondani magadról.


Ha valaki határozottan rosszul néz ki, akkor 1 vagy több igaz a következőkből:


– nem érdekli, hogy rosszul néz ki

– nincs ízlése

- nagyon buta

– nagyon szegény


Részemről azért ítélek sok mindenben a külső alapján, mert abban könnyebb hibázni, mint az önmagunkról hazudozásban. Idegeneknél hasznos.


Szerintem nagyon ritka az annyira csúnya ember, aki nem tehet semmit a normális külsőért.

2011. jan. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

ápolt vagyokés minden vágyam hogy egy bomba dundika féle bomba nöm legyen hogy érhetném el?

mert amugy meg alacsony stb

2011. jan. 8. 18:17
 19/32 anonim ***** válasza:
0%

:D mennyire hülyék vagytok ezzel a szépség relatív dumával:D

aki írta hogy fontosak neki a szép emberek, az gondolom magára gondolt, hogy neki mi a szép, nem általánosságban:D

2011. jan. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim válasza:

Hát engem külsőre mindig elítélnek és ellenszenvesek velem de ha megismernek akkor meg is utálnak és meg is vernek néha.

De nem baj ha jól esik nekik akkor egészségükre.

2011. jan. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!