Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért olyan fontos a külsö?...

Miért olyan fontos a külsö? Miert ez alapjan itelnek az emberek? és ez télleg igy van csak valaki mondja hogy nem nem de de de

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 17:51
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
31%
hát, nekem fontos, hogy szép barátnőm legyen, mert szeretem a szép embereket
2011. jan. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
ahogy az emberek szeretik szép tárgyakkal körbevenni magukat, úgy szép emberekkel is.
2011. jan. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Mert az első benyomást mindenki a külsejével teszi a másikra és mindenki először a másik ember külsejét tapasztalja meg. Hiszen meglátjuk a másik embert. Elsőre nem tudunk róla mást, csak, hogy hogy néz ki.
2011. jan. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
82%

Miért, neked nem fontos? Mindegy, hogy egy fogatlan, púpos hátú, kopaszodó pasid van vagy egy jóképű, sportos testű barátod? Biztos vagyok benne, hogy nem.


A szép külső a vonzalomhoz kell. Nehezebb egy előnytelen külsejű emberhez vonzódni, mint egy széphez. Anélkül pedig nem működik egy kapcsolat.

2011. jan. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Mert az az első, amit meglátnak rajtad. Nem kötelező világszépének lenni (én sem vagyok az, nagyon nem), de igenis fontos, hogy normális, ne kopott vagy feltűnően divatjamúlt ruhában jelenj meg, legyél tiszta, a lábadon ne ütközzenek ki a szőrszálak, és egy kis smink is minden nőnek a javára válik. (Nem egy kiló vakolatról beszélek). Aki ugyanis nem törődik a külsejével, az egyszerűen igénytelen, és ez egy pillanat alatt kiderül.
2011. jan. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
jó de aki nem arányos meg fura arcu meg alig van haja meg alacsony az mégis mit tehetne hogy ne nézzék ki?
2011. jan. 8. 18:06
 7/32 anonim válasza:
57%

Nekem kissé furcsa ez a "szép ember"-ezés. A szépség relatív! Persze az fontos, hogy megfogjon, számomra vonzó legyen és különleges az illető, de ez szerintem inkább a kisugárzáson múlik nem a puszta külsőn.

A 3. válaszoló mondja jól, az első benyomás miatt "fontos".

2011. jan. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Biztos így van egyeseknél, főleg a nagyon fiatal korosztálynál. Viszont van egy olyan része is a dolognak, hogy nem mindenkinek egyforma ízlése van. Nekem pl. soha nem azok a pasik jöttek be, akik általában a többi nőnek. Meg aztán, ha megismertem valakit, és azelőtt nem is tűnt fel különösebben a külseje, mindig, miután megszerettem, egyre szebbnek tűnt a szememben.

Nem hülyeség, hogy egy ápolt, egészséges külsejű ember, erős kisugárzással, magabiztos fellépéssel sokkal vonzóbb tud lenni, mint egy nagyon szép, nagyon jó alakú valaki, akinek kellemetlen, vagy taszító a viselkedése, vagy csak nem tetszik a stílusa.


A nagyon helyes, szép emberek természetesebben hamarabb felhívják magukra a figyelmet, mert először az ember a másik külsejét látja meg. De aztán, amikor megszólal, már lehet, hogy nem is látjuk olyan szépnek. :D

2011. jan. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

A külső ami megfog, a belső ami megtart :)


Valamilyen szinten mindenkinek fontos a külső..csak mindenkinek más típus tetszik.

2011. jan. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

A szépség relatív.

És egy nem szép ember is lehet szebb, fodrász, smink, jó ruha (nem márkásra gondolok, hanem ami illik hozzá), belső kisugárzás, és már nem is olyan feltűnő, hogy valami nem "tökéletes". (tökéletes ugye nem létezik, mert mindenkinek más lenne az)


Párkapcsolatnál meg ugye ez igaz: a külső fog meg, a belső tart meg.


Barátoknál meg, aki felszínes, annak a külső fontos, de ott igazán nem erről kéne szólnia a dolgoknak. Nem is érdemes olyan emberre pazarolni az időt, aki nem hajlandó kopaszodó, vagy kancsal (stb.) emberrel szóba állni.

21/L

2011. jan. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!