Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Önutálat, önbizalomhiány, Mit...

Önutálat, önbizalomhiány, Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lassan 16 leszek és ez az állapot nem most alakult ki, de szörnyűvé teszi a napjaimat.. Először is akárhányszor belenézek a tükörbe egyszerűen egy ronda arcot látok (és van hogy ez a tény annyira elszomorít hogy elkap a sírás) - egy aránytalan testtel és mindig szarul álló hajjal.. Gyűlölöm magam inkább nem is nézek tükörbe mert elveszi az egész kedvem.. A testem aránytalan (túl széles vállak, keskeny csípő, kis mell , nagyon vékony is vagyok)a ruhák nem állnak jól rajtam.. Volt már arra is példa hogy megpróbáltam megbarátkozni önmagammal de olyankor meglátok egy nálam sokkal szebb lányt és az önbizalmam lemegy - 10000-re.. Az aggasztó az (számomra nem de ha a körülöttem élők megtudnák biztosan nem hagynák annyiban) simán tudok magamban kárt tenni, egyszerűen nem érdekel a fájdalom olyankor, volt már arra is példa hogy komolyan de tényleg nagyon komolyan elgondolkoztam az öngyilkosságon de tettlegességig nem fajult a dolog..Nem tudom mit kéne tennem, kérlek benneteket hogy segítsetek!!

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. dec. 9. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Megkérdezhetem milyen anyagi helyzetben vagy kb?


Örülj, hogy vékony vagy hidd el az már egy jó dolog és lehet, hogy csak te látod magad aránytalannak.


Próbálj szépen öltözködni, divatosan, de egyedien, ha érdekel, hogy akkor még írj.


A hajadat próbáld vasalni hajvasalóval és akkor jobban fog állni.


Sminkeld magad: szempillaspirál, alapozó, korrektor, púder, szájfény, szemceruza.


És persze próbálj meg pozitívan gondolkodni...

Ha bármikérdésed van akkor írj még!

2010. dec. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazából az anyagiakkal nincs baj, divatos ruháim vannak de vehetek bármilyen jó ruhákat ha nem állnak jól rajtam.. smink nélkül nem indulok el otthonról- az állapot smink nélkül drasztikus.. Vasalom a hajam túlságosan is nagyon eltöredezett.. De azért köszönöm hogy segíteni próbáltál :)
2010. dec. 9. 16:31
 3/10 anonim ***** válasza:

Honnan veszed a ruháidat?és milyenek?


Másoknak mi a véleménye rólad?


Ja akkor próbálj vágatni a hajadból v. szakértő véleményét kérni...

2010. dec. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
És hidd el jól állnak a ruhák rajtad...én még nem láttam olyan vékonylányt akin nem állnak jól a ruhák..Én örülnék ha vékony lennék és nem lenne rajtam felesleg.
2010. dec. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező.

Valóban ennyire ronda lennél? Aztnem hiszem.

Megadom az msn-em..mutass képet:)megmondom, hogy mi a szitu veeled.:)

Velem is ez a baj..:S önbizalom hiány

2010. dec. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Régen nagyon sokat sírtam amiatt mert kb 8. ban a fiúk a kis melleim miatt porrá aláztak nap mint nap és volt olyan hogy zokogtam az iskolában..de ez elmúlt elballagtam és mostanában vannak olyanok akik mindig megbántanak a hajam kritizálják meg olyanokat mondanak h : hogy nézel ki? hahaha.. igen van amikor viccnek szánják de engem ez nagyon rosszul érint, és vannak a barátnőim ők pedig biztosan csak azért mondják azt hogy "jaaj szépvagy" mert nem mondhatnak rám mást, nem akarnak megbántani..Azt belátom hogy jobban nézek ki mint pár évvel ezelőtt, jobb lett a stílusom a hajam már kontaklencsém van de egyszerűen nem bírom elfogadni a tükörképem és egy csúnnya lány néz rám vissza a tükörből..:( a ruháim egyébként plázákban szoktam venni pl: new yorker jeans club stb..
2010. dec. 9. 16:46
 7/10 anonim ***** válasza:

hasonló helyzetben vagyok.

lassan töltöm a 16-ot.irjáál priváltban.légyszii.

2010. dec. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

cica_csillu_cica@hotmail.hu

wárom válaszod:)

2010. dec. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8.-ban kis melled miatt cikiztek?Pedig akkor még sok lánynak van kis melle örülj, hogy kis melled van.Hogy cikiztek vele?


Am ne látszódjon, hogy megbántanak...

2010. dec. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia :)

Én is ilyen voltam de valahogy túl tudtam rajta tenni és mindent megtettem, hogy szebb legyek. Ha küldesz privibe egy képet magadról megpróbálok segíteni neked.

2010. dec. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!